Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Intalnire OLTCIT
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Pînă la urmă, cumpărăturile la Carrefour s-ar putea să fie singurul lucru practic și util și realizat Si eu vin!
Apropo: are cineva membrana aceea triunghiulara de la carburator, noua sau cel putin in stare cat mai buna (sa nu fie intarita sau crapata), ca mi-ar cam trebui mie... Din motive independente de voința mea nu mai pot veni sâmbătă.
Sambata la ce ora?
Bionic Dream a scris:Sambata la ce ora?

La ora 12:00 la Carrefour in parcare. Au ramas mai putin de 24 de ore. Vedem maine cati ne strangem
George Hermenean a scris:Au ramas mai putin de 24 de ore. Vedem maine cati ne strangem

bafta baieti(si fete) ..petrecere placuta...
Acc3l3ratoR a scris:
George Hermenean a scris:Au ramas mai putin de 24 de ore. Vedem maine cati ne strangem

bafta baieti(si fete) ..petrecere placuta...

Este absent nemotivat prea multi mi-e teama ca n-o sa fim... Pozele? Poze se gasesc pe https://www.facebook.com/groups/157765687616830/
Cateva poze de la mine

Foarte frumos! Bravos baieti!
Dupa ce termin proiectul Sierra, poate ma apuc de reconditionat/tunat un Oltcit.
Foarte frumoasa intalnire!!! Si la cat mai multe!
Felicitari George Hermenean pentru initiativa si organizare!!! Multumesc pentru aprecieri! Trebuia sa vii si tu Mai bine ca NU! O sa vin! Doar asa sa-i fac in ciuda lui Iulicuta!
gyorgyoda a scris:O sa vin! Doar asa sa-i fac in ciuda lui Iulicuta!

In cazu' asta vin si eu. Iau toporu' si plasa de gard, un rau prin zona tre' sa gasim. Felicitari participantilor!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum