Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Donez diverse piese Oltcit

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
piese discutate in topicul acesta sunt la liber intrucat nu si-au gasit proprietar.

http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?t=16014&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= Salut.
Tot eu sunt, Cristi de la motru, tot interesat de piese, tot oltcitar si bineinteles tot UITUC
Inca ma intereseaza piesele, nu stiu cum am facut de am uitat, dau si berea, bineinteles, in schimb, lasa-mi te rog un numar de telefon in privat sa discutam. Va salut! sunt interesat de farul stanga. As vrea sa luam legatura!
Daniel Oprea
0744241431 Cristi, tu esti scos de pe lista, fara suparare, am asteptat cam 2 an sa vii dupa piese

Pruna m-a contactat primul, deci el decide ce si cum imparte.
Eu nu pot decat sa ii recomand sa se intelegea cu voi daca aveti nevoie de vreo piesa. Ha! Cretinoidel lovește din nou!
andrei_221 a scris:Cristi, tu esti scos de pe lista, fara suparare, am asteptat cam 2 an sa vii dupa piese

Pruna m-a contactat primul, deci el decide ce si cum imparte.
Eu nu pot decat sa ii recomand sa se intelegea cu voi daca aveti nevoie de vreo piesa.

Stiu, imi asum fapta si la randul meu, mii de scuze dar chiar am uitat.
Inca o data, mii de scuze! Stimabile,
Daca ai procedat asa este doar pentru ca asa ai vrut tu..adica sa le dai lui Pruna..despre care nu vreau sa vorbesc..
Insa daca ai fi vrut sa ne dai sanse egale le piesele acelea, ori ai fi lasat numarul de tel, ori m-ai fi contactat la numarul pe care ti l-am lasat..deci.. Stimabile,
Daca ai procedat asa este doar pentru ca asa ai vrut tu..adica sa le dai lui Pruna..despre care nu vreau sa vorbesc..
Insa daca ai fi vrut sa ne dai sanse egale le piesele acelea, ori ai fi lasat numarul de tel, ori m-ai fi contactat la numarul pe care ti l-am lasat..deci.. Imi pare rau sa vad ca si pentru niste banale piese se ajunge la aceste discutii .

Nu era nicio obligatie sa sun pe nimeni, in fond eu am pus un anunt. Daca era cineva interesant ma contacta.... Cine m-a contactat primul, acela a avut prima sansa. ( fie ca a postat aici pe forum, sau pe Mesagerie Privata )

daniel, tu ai postat pe 26 Septembrie, la 4 zile dupa ce am psotat anuntul.
Pruna m-a contactat pe MP pe 23 Septembrie. Sigur! Ai dreptate! Probabil frustrarea mea vine din si faptul ca donatia ta va capata curand nuante extrem de mercantile..cred ca intelegi..
Oricum, este de apreciat gestul tau.. Nu prea mai conteaza, nu am pus conditii cand am pus anuntul.
Daca puneam conditii deja nu mai era donatie.

Multa sanatate si multi KM va doresc la cei care inca mai aveti Oltcit-uri.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum