Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Subansamble sau esapamente de calitate si ieftine

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Cu ajutorul nemijlocit al lui neco, aflat în situația de a nu-și găsi tobă finală pentru limuzina sa, am aflat de o firmă din Brașov care construiește eșapamente pentru orice mașină sau vinde din stoc orice segment de eșapament are în depozit, inclusiv catalizatoare și filtre de particule. Calitatea este excelentă, materialul din care sunt construite fiind tabla aluminizată.
De exemplu, mai au cinci tobe finale de Oltic, la prețul de 121,98 RON/buc.+transportul cu curier rapid. Eu zic că și prețurile sunt populare.
Oamenii răspund la 0752080393, persoană de contact: Claudia sau pe mail la: stelcoro@stelcoro.ro .
Mă gândesc că am fost de folos.
Toate cele bune! Salut !
Multumesc, dar eu nu am facut decat sa te bat la cap, asta a fost "ajutorul' ! Să fii iubit! Stocul a fost epuizat astazi. Eu am fost ultimul norocos.

Multumim frumos pentru informatie.
lorin_b a scris:Stocul a fost epuizat astazi. Eu am fost ultimul norocos.

Multumim frumos pentru informatie.

Eu din cate stiu daca mergi cu masina la ei, iti face esapamentul pe loc. Asa i-am auzit pe vreo cativa. Nu. Nu ți-l fac chiar pe loc dar poți vorbi la telefonul ăla cu acea Claudia și ești anunțat când ți-l poate construi/"băga în producție", ca să zic așa, în funcție și de ce alte comenzi mai au. Dacă sunt mai degajați și nu prea au de lucru, poți avea surpriza plăcută să primești produsul "pe loc"(să zicem, a doua zi)prin curier rapid, ori, după cum ți-e mai bine, poți merge direct cu mașina la ei, să ți-l și monteze, evident contracost, dacă preferi soluția asta. Au și tampoane, pastă de etanșare specială, coliere etc. Important e să te programezi. Restul vine de la sine.
Mult succes! Ziceai că vii cu YSA la rabla.... Deocamdată mă gândesc să-l țin ca bancă de piese pentru NBS. Totuși există o grămadă de repere care nu sunt de găsit cu ușurință la mașinile astea plus un motor complet de TRS la care nu bate nimic la rece.
Când și dacă le dau, le dau pe amândouă odată.
Tu ce mai faci? S-a auzit prin sat că mi-am luat Espero-ul? Păi l-am văzut la poartă și d-aia ziceam. Da, dar putea fi al altcuiva. În fine... Ai ghicit.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum