Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Ce facem dupa 2022, cand nu mai putem circula in Bucuresti ?

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Nu cred ca ramane asa ! Ar trebui ca noi, bucurestenii sa manifestam masiv impotriva acestei hotarari. Salut Nico,in realitate asta nu este o hotarire,este o TIMPENIE nascocita de niste minti bolnave,de niste psihopati
Poetul Adrian Paunescu spunea cindva : SUNTEM PE MINA UNOR NEBUNI,desi era psd-ist convins.
Inainte de 1990 era o vorba: Sa ne fereasca Dumnezeu de burghezia comunista. Astia ne conduc la ora actuala,ciocoii noi si nu mai au loc pe sosele de noi,ceilalti cetateni care nu ne-am luat masini de lux din bani ne munciti. Asa este Nico,ar trebui sa iesim in strada dar romanii sunt curve.......citi crezi ca vor manifesta? Te asigur ca putini vor manifesta,restul vor astepta sa le rezolve altii problemele. Ne mai ramine doar sperata ca nebunii se vor trezi din betia puterii si vor abandona TIMPENIA. Nebuni sau nu, se pare că sunt mulți care îmbrățișează ideea, ușor de manipulat. Nu vezi câți au votat "pentru o Românie normală"? Ia să-l întrebăm pe colegul MadWolf cum e cu poluarea, să vezi ce ne spune el cum noi omoram planeta cu țeava de eșapament și o încălzim global. Așa a fost îndoctrinat, așa crede... Până la capăt... Stimate coleg,stai linistit si mai asculta o manea ca-n teleorman la alexandria nu se-aplica timpenia,ca v-ajuta mangafaua pe care-ati votat-o,va da cite-un peste din belina si-ti mai sparge-odata geamul masinii asa cum ti-a multumit primarul acum vreo trei ani in urma,dupa ce ti-a dat o galeata de promisiuni si i-ai dat votul la ciumatii lacomi,hoti si corupti fara sa gindesti la consecinte.....
In bucuresti o sa rezolve timpenia propusa de mult prea iubitii alesi ai vostri ,,ciuma rosie". O sa intervina asociatia masinilor de epoca si n-o sa platim nimica cei care mai avem cite-o dacia 1300 sau cite-un oltcit de epoca.
Intr-o romanie normala nu-i loc de astfel de timpenie si de timpiti cu astfel de idei retrograde de sorginte stalinista,
Și voi cui i-ați dat votul? Vânzătorului de copii? Întâiului meditator al țării? Eu nu mai am nevoie de geam dar dumneata ți-ai recuperat paguba? Ce legătură are geamul cu... Prefectura? Am și eu o curiozitate. Cate case sunt până la urmă? Cinci sau șase? Ah, stai că ne-a zis preaminunatul. Sunt cinci că una "a fost eliminată". Ghinion... A mai reușit să dea înapoi cei 320 000 de €? Cum "care"? Tocmai voi să puneți întrebarea asta?
In rest, otrava o sa va țâșnească pe ochi până nu va intră și ultimul adversar la pușcărie. Și cică staliniștii suntem noi...
Să fiți iubiți "cerebralilor"! Ați dus la extrem noțiunea de "spălare a creierului"! Felicitări!
Multă la revedere!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum