Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

spoiler oltcit

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie
Subiectul anterior :: Subiectul următor  

As vrea sa stiu si eu cam ce spoilere se potrivesc pe oltcit de la masini straine ca unul de oltcit nou am gasit la 180 RON si cred ca unul second e mult mai ieftin. second de oltcit inca nu am gasit. Problema e alta : Gaseshti spoiler SH de masina de afara la banii ashtia ?
Bashca sa se mai si potriveasca - adica cat mai putina munca , ca daca e mult de munca (de care nu-mi e teama) e si mai mare pericolul sa nu iasa calumea

Da ca si raspuns - pare ca se potriveshte cel de fiat uno - si arata bine cel de tip nou - erau nishte poze pe aici Dupa cate am vazut pe site (la sectiunea Poze, e un Oltcit rosu al unui slovac parca) se potrivesc cele de Fiat Uno destul de bine. Eu am de Dacia Nova (don'kill me ) si vin destul de bine, dar diferenta de pret fata de cele de Oltcit nu e foarte mare. Si eu tot un fel de spoiler de nova am.(putin modificat) Uitate mai sus in topicul Spoiler LOGAN on Oltcit
Spoiler LOGAN on Oltcit

adica dublam valoarea masinii doar asa ca sa avem fata de logan la oltcit ?? "Dublam valoarea"? Bre, dublam costul, pretul... dar valoarea? Aia scade, si inca mult!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum