Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Parasolare/Stickere

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
as vrea sa imi fac un parasolar pe care sa apara OLTCIT...sau www.oltcit.ro
si un sticker pe spate...cu OLTCIT POWER sau ceva de genu`
cred ca pe fond negru ar fi bine....scrisul alb...sau nu stiu....
cine ma poate ajuta?
eventual alti doritori...sa facem o comanda mai mare? Salutare si io a-si vrea ceva de genul asta sa imi pun pe luneta cum au ceilalti din club cu WWW.OLTCIT.RO,sper sa se poata face ceva sau o indrumare de la cei ce si-au facut asa ceva.Numai bine. De facut se poate face orice. E in jur de 6 euro metrul patrat in Brasov la o firma specializata in stickere si bannere. Daca treci prin Bv, da un telefon si iti dau un abtibild cu www.oltcit.ro, ca mai am cateva. Multam mult iti voi da un telefon cand voi ajunge prin Brasov,daca voi trece pana la anul si nu rezolv pana atuncea de la altcineva mai aproape .Numai bine. eu ma gandeam ca vor mai multi...si eventual sa facem o comanda... Putem face si asa ceva, de ce nu? Sa stabilim ce vrem, parasolare, abtibilde, etc. si apoi trebuie sa vorbesc cu cineva legad de realizare. Problema la parasolare ar fi din cauza curburii foarte mari a parbrizului, rezultand o forma destul de ciudata. Si in plus e problema culorilor, ca unii o sa vrea anumite culori, ca nu orice merge cu culoarea masinii. Poate doar scris alb pe negru. Si eu vreau Alb cu negru, sau negru cu albastru, sau argintiu cu negru si vreau sa-l pun pe hayon, sus , ca pe parbriz nu pot, ca e ionizat in partea de sus si-i stric aspectul Asa ca, ma inscriu pe o posibila viitoare lista
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum