Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Trosc groapa, naspa directia

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Transmisie, Suspensie, Directie, Sistemul de franare
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Duminica noaptea am intrat intr-o groapa cand veneam, de la Bucuresti si acum am directie hotarata de masina... Se manifesta in felul urmator: merge cativa km fff bine, apoi incepe sa se duca spre stanga sau dreapa, se intareste directia apoi scapa ... rog ajutor ca nu stiu ce-ar putea fi... nu sunt bieletele de directie cu siguranta... poate fi caseta de directie??? Cand lovesti o groapa urat, primul lucru care se poate distruge este jeanta.
Sper ca atunci cand ai intrat ini goapa nu ai avut frana apasata ... daca da atunci poate sa fie ceva mai grav ... Echilibreaza din nou roata lovita si vezi daca mai face, ridica masina pe cric si verifica jocurile. In cel mai rau caz poate sa fie caseta, dar nu cred.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Transmisie, Suspensie, Directie, Sistemul de franare Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Poți crea un topic nou în acest forum
Poți răspunde la mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum