Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Ascultați și vă minunați!

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Niște tobe de titan, ultraușoare și zgomotoase !

Ascultați aici:
tobe de titan pe Honda Civic - în trecere
tobe de titan pe Honda Civic - plecare de pe loc

Și un Skyline echipat la fel:

Joc la pedală (600KB)

zbor în razmot (520KB)

demaraj (730KB)

Ăsta relanti!(680KB) Bastose, frate m-au spart pop-up-urile si de vazut n-am vazut nimic.
Ce's alea? Ultim edit:

tobe și zgomote

am pus și o poză, eu nu prea le consider arătoase, dar de sunat sună grozav. Vreau si eu tobe din titan [metalu, nu cartieru ]
Dar ma gandesc la faptul ca numai 1 toba e cat masina noastra ca valoare, dar o evacuare dubla... asta cred eu
Cu tot respectul. dar ne trebuie si masini puternice pt zgomotul ala placut si dupa cum se aude se pare ca si turbina de la skyline da senzatia asta de putere nu numai toba. Habar-nam cum e cu turbină, dar atât pot să spun că la 3000 și a mea sună cam pe acolo , doar cu relantiul am probleme, că nu se aude mai deloc..

Spuneți-mi cum merge download-ul acuma? relativ bine , dar mai bine cu mai putin zgomot decat cu vajaitul ala in cap.Am fost o zi asta vara la munte si am mers cu toba care o am si ma durat capul pana acolo la 4000 de ture zici ca sunt la DTM. Am primit mesaj cum că limita de trafic a fost atinsă, ca atare am dispus modificarea ei, scuze tuturor acelora care nu au mai putut accesa [url=bastos.alcora.ro]pagina[/url]
52 de vizitatori unici
60 de accesări Bre omule erau sa imi sara castile de pe urechi cind am ascuilat.Misto zgomotele. Păi de aia le-am pus! Mă bucur că ți-au plăcut.

E drept că poate ar fi trebuit să includ un avertisment în genul:"Nu ascultați aceste sunete la volum maxim. Pericol pentru timpane și ferestre!".
Eu pun stația la un volum rezonabil și ascult "joc la pedală",la care toate zornăie prin cameră.
Da ai perfecta dreptate.

De fapt eu trebuia sa fiu atent la volumul de la casti
Dar oricum sa stii ca suna beton iar in casti suna si mai si. daia de titan am eu pe masina , si anume pe un 1.4 8v si suna de zici ca am v6 , nu prea conteaza motoru ... da e cam 200 euro Beton shi de unde se pot procura?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum