Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Bare protectie

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
frate cine stie de unde sa fac si eu rost de niste bari mai jmekere (bucuresti) Si uite asa am schimbat gramatica poporului asta amarat.
P.S.
Scuze ca-mi permit sa fac observatii fara sa fiu fratele tau! da` care e problema fratele meu alb? daca fratele nostru nu stie de unde sa procure bari, nu e normal sa ii intrebe pe fratii lui din fratia Oltcit?
trebuie sa il ajutam pe fratele nostru sa gaseasca si bari, beri, bare, bări,baruri si tot ce are nevoie.
nu-i asa fratii mei?

On Topic: daca ai fi cautat un pic pe forum ai fi aflat ca toata lumea isi cumpara beri de la Fibrocom sau Fablerplast CRAIOVA
road_menace a scris: nu e normal sa ii intrebe pe fratii lui din fratia Oltcit?

O fi. Da' dupa aia trebuie sa dea bere d'asta la toti fratii lui vezi ca nici tu nu le ai cu limba romania?

corect era "sa dea cate o bere" la toti fratii lui!!! ntz, nici asa nu e corect ...corect e : " sa dea un frate la toti berii lui"
sprint a scris:frate cine stie de unde sa fac si eu rost de niste bari mai jmekere (bucuresti)

De aici: http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?p=44944#44944
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum