Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Magazin ACSA Bucuresti.

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Adresa:Str. Constantin Brancusi Nr. 23-25
Telefon:021-340.24.20; 0747-282779,
adresa luata de pe http://www.acsa.ro/OFERM11.HTM , intrebarea mea e cam prin ce zona a Bucurestilor se gaseste (hartile de pe net imi dau informatii contradictorii ) si cu ce autobuze/troleibuze/tramvaie se poate ajunge acolo. Salut,

Se poate ajunge cu autobuzul 102,magazinul se afla pe linia lui 102 si cobori la prima sau la a-2-a statie de la Titan mergand spre capatul de la Bd. Basarabia nu cel de la Giurgiului.

Cred ca mai circula si troleibuzul 70 pe acolo. Daca vi cu metroul cobori la statia Costin Georgian unde este si capatul lui 102 si te intorci un pic pe bulevard.

FPY Eu intotdeauna am cumparat piese numai de la acsa, de la magazinul reprezentanta - pe strada Laborator (fosta breaza). Se ajunge venind dinspre vitan spre Mall, inainte de a ajunge la mall se face dreapta - este acolo un sediu de pompieri. Gasiti strada pe www.pmb.ro - harta online. Multumesc pentru raspunsuri, o sa incerc totusi la ala de langa Mall, pare mai usor de ajuns si imi este zona mai cunoscuta. Am fost la ACSA, foarte frumos programul, 9-17 exact ca cel de la scarbiciul meu.
Daca are cineva drum pe la magazin il rog sa intrebe daca au cablu de soc si galerie de admisie de 1300 si cat costa Salut,

Galerie de admisie nu cred ca mai gasesti

Vezi ca la ACSA din Brancusi au deschis si sambata mai nou, eu numai de acolo ma aprovizionez mai ales ca pot sa merg sambata.
Chiar nu e greu de ajuns.

FPY

P.S. Sambata programul este 9:00 - 12:00 Super, e bine de stiut !
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum