Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Butuc yala

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie, Instalatia electrica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Poate stie cineva ce butuci de yala pentru usa se potrivesc pe SuperMobra.....
Problema mea este unde gasesc sa cumpar numai acest butuc, nu intreg setul de yale. (Nu m-ar deranja ca as avea o cheie in plus, oricum folosesc inchiderea din cheie, dar vreau sa fie functionala si deschiderea clasica - de exemplu daca raman fara baterie).
Cei de la Oltcit sau dracia beliga se potrivesc? (ma gandesc la dezmembrari ). Banuiesc ca cei de Nova si Solnitza merg sigur dar nici de astia nu am reusit sa gasesc decat set.

Usa fata stanga a DSN-ului a rezistat eroic unei tentative de furt (probabil hotul era cam neexperimentat ) dar butucul a avut de suferit si acum nu mai intra cheia in el. Am incercat sa-l repar dar nu se mai poate.

Probabil ca ma veti trimite pe draciaclub dar am fost pe acolo si nu s-a ingramadit lumea sa-mi raspunda. stiind ca si pe aici sunt baieiti destepti am zis ca poate ma ajuta cineva

Multumesc Incearca de Oltcit, mi se pare ca sunt la fel, daca sunt la fel convinge un oltcitar sa-ti dea unu, sau daca nu, incearca la dezmembrari.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie, Instalatia electrica Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Poți crea un topic nou în acest forum
Poți răspunde la mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum