Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Propuneri de stickere!!!!
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Am dat in lucru comenzile de pana acum.
Daca mai vrea cineva poate comanda in continuare insa cei care au facut comanda pana acum au intaietate.

Salutare! Pretul unui sticker este de 6.5 ron.
Pentru ca foarte multi mi-au spus ca nu am zis cat costa un sticker!!!!
Salutare

L.E.
Am sa-i rog pe cei ce au facut comanda din bucuresti sa-mi trimite un mp cu momentul in care pot sa ne intalnim sa intre in posesia stickerului si sa achite. Asta pentru ca sunt gata Gata...am pus mana pe ele.Sunt la mine.
Cam asa arata...fotografiate cu telefonul.

am sa pun si una cand o sa mi-o pun pe masina in min
Cam asa ma luptam eu cu ea:
http://img61.imageshack.us/my.php?image=picture8kx6.jpg
Si rezultatul final....
No hai ca ti-am raspuns si la mesaj, dar am si rezolvat cu sticker-ul meu.
Te rog frumos sa il dai lui Andrei Moloo maine cand vine sa il ia pe al lui. Tot el iti va plati si stickerul meu. Multam frumos. da pupa...s-a rezolvat.Am sa-l dau maine lui MOro.
SAlutatre Maine sper sa ajung si eu sa trimit banii. Pana acum n-am avut timp Astazi am primit plicul de la plumber in siguranta.
Acum ma duc sa las plicul la posta...deci nu mai e mult si o sa ajunga la tine plumber.
Am sa va rog pe toti sa puneti plicul cu confirmare de primire
Salutare. Multumesc!
OOOF! Posta Romana. plicul era trimis din 22. I-au trebuit 7 zile sa ajunga la Bucuresti. Saptama viitoare pun si eu banii ,inca nu mi sa umflat cardul . Azi trimit si eu plicul. Sorry ca nu am trimis pana acuma dar am avut o gramada de treburi si acuma trebe oricum sa merg la posta asa ca il pun si pe asta. si eu 2 stickere pls Mie mi l-a montat zilele trecute si arata foarte misto! UP la inscrieri! Gata! Le-am pus si eu.
tu ai pus stickerul pe masina mea ? ca parbriz d-ala jegos am si eu, huse d-alea am si eu. chiar si rugina de la parbriz as putea sa spune ca e a mea
cred ca o sa vreau si eu sticker. ar fi bine daca ne-am pune cat mai multi. Se lipeste pe dinăuntru sau pe dinafară? la interior...mooc e posibil sa ajung si eu maine in bucuresti sa pot veni sa-mi ridic stickerul Ai primit plicul meu? . La posta au zis ca ajunge intr-o zi
iulicuta2000 a scris:la interior

Păcat ...eu vroiam să îl pun pe haion nu pe geamuri a meu se va lipi pe exterior pt ca asa l-am cerut. eu am trimis plicul LUNI sper sa se miste posta romana ca il vreau tare tare pe masina. @razwan se poate lipi si pe haion dar trebuie sa-l comanzi asa..adica sa precizezi
@vali-tgm: Astazi am primit plicul si tot astazi am sa il pun la posta
insa te rog sa fii cu ochii pe utia postala pentruca nu am sa trimit cu reomandata ...pt a e prea scump.Nu-ti face griji sunt sigur a v-a ajunge la tine in 3-4 zile
Salutare. Bre da plicul meu?.....A ajuns sau nu? Eu n-am primit nici o scrisoare O sa incerc sa pun un catalog cu "n" modele de imagini ce pot fi puse pe masina. Eu am un business cu asa ceva, dar nu pot strica afacerea omului. Ca informatie generala sa stiti ca autocolantele sunt de mai multe tipuri... culori... producatori... bla bla... dar cel mai important este gradul de aderenta si conditiile de utilizare care iti spun cat de rezistent este... daca se curata... si multe altele. Asa sa va explicati de ce vedeti autocolante dezlipite... crapate... decolorate. apai eu cred ca nu se supara mooc daca gasim un material mai bun calitativ,de ce nu si ieftin sa facem stickere rezistente
modelul facut de el e dragut(mie unu imi place) si desi le-am luat de o saptamana n-am apucat sa il montez Sincer? Eu as fi preferat un pic mai mici ca dimensiune si dintr-un material reflectorizant sau in cel mai rau caz auriu sau argintiu... as fi tinut cont si de culoarea masinii clientului... pai,baga mare cu niste modele noi,culorile posibile,si mai ales pretul pe bucata si facem o noua serie fratilor... cand bucatica aia de 10/10 costa 50 de bani... cat dracu' sa iau frate? 0,7 lei e bine?
Glumeam... hai sa-l lasam pe moc sa faca treaba... nu ii strica si lui bani de o bere. Eu vedeam astfel lucrurile... un logo de forum... gen rovigneta... pentru membri... chestiile astea se mai pot face si prin serigrafie... am si d'aia. Va dati seama cum ar arata langa rovigneta de asigurare sau de drum una pe colant reflectorizant cu un logo bine gandit? eh? ce spuneam? Ideea este ca daca ma mai supara masina asta o dau si imi iau un suzuki vitara (ca deh, mie imi tre' ceva si de carat). bre,daca ai cu ce si le poti face ieftin si bine nu cred ca se supara nimeni!
te rog,da-ne niste exemple @freeman
Mai omule tu stii cat costa doar filmul petru serigrafie...doar lucrezi in bransa.Insa m-am gandit si eu la asta si nu are sens...pentru ca nu este cine stie ce cantitate.
Am ales sa il fac taiat pentru ca iese mai bine la banuti, iar calitatea este OK crede-ma...este un autocolant 3M (nu stiu acum seria:D).Si cred ca stii ca de pe serigrafie mai poate sa se stearga cerneala ...de la soare.
Ideea cu auriu e mult prea penala...e ceva de genu.."cu totul si cu totul de aur" daca intelegi ce vreau sa spun.
Eu chiar nu castig foarte mult la aceste stickere...zau.Numai posta e 5 Ron.

P.S. Pentru cei care nu ati primit inca plicurile imi cer mii de scuze.....este vina mea.Ce mai...am fost plecat prin lume....maine promit cu mana pe inima ca am sa pun tot ce am de pus la posta.

Salutare. Vineri apari pe la academie? Cat era pretul unui sticker? Mi-a venit inapoi scrisoarea cu banutii ....Cre'ca pentru ca n-ai fost acasa vreau si eu 2 bucati Scuze ca nu am trimis banii dar nu am avut timp si ,,timp '' dar luni 25 august ma prezint la posta si treimit pe adresa ta cu comfirmare de primire fix 15ron pentru 2 bucati la care m-am abonat mai la inceputul topicului

ps sper ca mai e valabila cererea . Eu inca nu am primit stikerul.
Szente Sandor a scris:
...
Cand voi trece prin Bucuresti (nu stiu cand), am sa va contactez.
...

Adevarul este ca de la data acestui mesaj am mai fost de cateva ori in Bucuresti, dar pana acum nu v-am cautat. Poate in viitor(ul apropiat) (dar nu promit nimic). Sper ca ti-o iesit bine afacerea asta cu stickere . apropo de stickere intreb si io ceva poate putin off...
am vazut un oltcit prin cernavoda care avea pe toata partea laterala stanga (pana in usa) un turometru mare , pe care scria in loc de ac de la mijlocul cercului ca o raza catre ultima gradatie rosie " BOXER ".
nu stiu daca era sticker pt ca era imens, insa daca exista asa ceva mi-as cumpara imediat.
oricum arata bestial un model interesant de sticker si-a facut si micu..o sa il rog sa puna aici o poza si in marime vectoriala..poate mai e cineva interesat

L.E: am gasit o poza asta chiar e dragut da, daca va place, puteti sa`l comandati.... e 4 lei bucata.... face un prieten d`al meu....

cateva poze...

ah, si face orice culoare.... poate gasiti aici ceva stikere sa fie de unde alege modele. Mooc mai ai stikere?
Mă mai interesează dacă poți să-mi faci două cu tricolorul, să le pun în locul mizeriei albastre cu stele ce a înlocuit tricolorul pe numerele de înmatriculare. se da amenda pt asa ceva....sau se ia talonu
nu mai retin... Păi vreau ceva care să imite cele pe stil vechi.
Oricum fac circ cu polițistul care va mârîi ceva. Lansez o noua comanda cine doreste stickere.
Modelul este cel din linkul de mai jos :
http://imageshack.us/photo/my-images/112/p1000924fr1.jpg/
Formatul la-m primit de la Plumber este : 12cm /7.5 cm
Astept doritori si cand se stie un numar aproximativ trimit comanda cuiva care se ocupa cu asa ceva si aflam pretul exact la cantitatea necesara.
La o comanda minima de 10bucati pretul pe bucata ar fi 6lei! Eu vreau doua. +2 si pentru mine +3 la mine si eu vreau 2. Comanda o voi face in data de 14-15 ca pana in data de 20sa aiba timp prietenul respectiv sa le faca.
Cine vrea sticker lista este deschisa pana duminica in data de 13.11.2011
Daca sarim de 10bucati posibil sa mai obtinem ceva discount.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 3 din 4
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum