Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

yahoo messenger

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Topic pt cei care ma au in lista de messenger.
Cineva mi-a ciordit ID-ul dainese_1100 si mi-a schimbat parola. Ca sa nu aveti probleme, va rog sa stergeti dainese_1100 din listele voastre. Noul meu ID este trsclub Tocmai luasi ignore ,am primit si eu un offline de la "tine" cu ceva injuraturi,am zis ca ai gresit adresa dar vad c'ai fost hakuit Se distreaza pustimea ciordind ID-uri
Pe urma trec la carduri .
Vechea zicala " Azi furi un ou , maine un bou " ramane valabila si pe virtualul internet ...
Deh asta-i psihologia umana .
Stiu ca pot fi recuperate doar conturile de pe yahoo care sunt platite . Si de recuperat chiar se poate asa . Imi pare rau ca ti s-a intamplat asta. Incearca sa aflii cum poate fi furata si fur-o inapoi. Fiecare nas isi are nasul , ce puii mei !
b28kft a scris:Topic pt cei care ma au in lista de messenger.
Cineva mi-a ciordit ID-ul dainese_1100 si mi-a schimbat parola. Ca sa nu aveti probleme, va rog sa stergeti dainese_1100 din listele voastre. Noul meu ID este trsclub

Aseara pe la 12:30-1, individu care l-a ciordit incepuse sa trimita bancuri cu injuraturi am gasit si eu niste mesaje offline la care ma uitam ca curca-n lemne Cel mai bine este sa dati ignore la id-ul vechi, pentru a evita alte neplaceri. Se poate recupera id`ul, cu conditia sa iti amintesti raspunsul pe care l`ai dat la "Security questions".
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum