Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Intalnire Paltinul 2008
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Si eu cred ca tot in masina o sa dormitez da chiar,pe cei din citroen club i-a anuntat cineva?
stonebone a scris:Ati anuntat si Club Citroen?

Am postat invitatia si la ei pe forum.
stonebone a scris:O sa cer voie de la copilul meu de 2 luni si daca ma lasa vin si eu sambata si duminica (27-28 adica).

Wow, felicitări !!!!!! Și bebele nu servește ieșire la munte ... sau încă nu l-ați botezat și nu vreți să ieșiți cu el ? Eu unul, NU VIN
Conducerea NU mi-a dat liber pentru extern, iar taman sâmbătă sunt de tură.
Se pare că o să vă onorez cu absența. Multumesc.
O botezam pana atunci (Alexandra Ioana). De fapt chiar duminica asta, pe 7 septembrie.
Noua ni se pare asa mica ca nici nu ne-am gandit la varianta sa plecam cu ea de acasa peste noapte, mai ales la munte unde e frig. Mai creste si o sa o luam si pe ea.
Zephirus a scris:Se pare că o să vă onorez cu absența.

Nici o problema, nu o sa ratezi decat alte masini decat Oltcit si niste vin fiert! puțin off-topic:
Dinule, noi am plecat cu a noastră la Naționala din 2005, la Plaiu Foii, când avea mititica 9 săptămâni. Pot să îți spun că i-a priit la munte (am rămas vreo 4 zile în total). @later edit: asta nu înseamnă că o să îi priască și bebelinei voastre. Voi știți mai bine dacă e cazul să veniți cu toții sau nu.

În altă ordine de idei, mere ne mai aduci ?

puțin on-topic:
Noi vom sta la Pensiunea Crăița, începând de vineri seara.
Și o să vin cu legumele gata curățate , în cazul în care vă hotărâți să faceți gulaș. Ce zice maestrul bucătar
Chris a scris:Ce zice maestrul bucătar

Da'ce, crezi ca e dupa el? Sa stii ca am vrut sa scriu un P.S. "Nu am uitat de mere!", dar dupa aia m-am gandit sa fie surpriza si nu am mai scris. Dar mi-ai stricat surpriza.
Singura solutie ramasa e sa spun ca s-au stricat toate si dupa aia sa apar cu ele. Sau sa zic ca nu vin si dupa aia sa vin.
Sau invers, sa zic ca vin si dupa aia sa nu vin!
Alege-ti o varianta.
Zephirus a scris:Eu unul, NU VIN
Conducerea NU mi-a dat liber pentru extern, iar taman sâmbătă sunt de tură.
Se pare că o să vă onorez cu absența.

"Onoreaza"-i si tu cu un concediu medical
Cred ca vin si eu simbata, pe 27. Și tu îmi strici surpriza, bre ? Ce de surprize !! Surprize, surprize !
Emisiunea preferata a romanilor. in functiune de ce hotaraste majoritatea imi fac is eu aparitia vineri seara sau sambata dimineata Cred ca vin si eu sa va golesc sticlele de vodka . M-am apucat sa imi strag cele necesare la un loc AMR 13 zile! Off Topic: stonebone sa-ti traiasca fetitza, sa-ti creasca mare si sanatoasa!!!

Onn Topic: In functie de ce zice "sefa" poate apar si eu. Nu de alta, da' are tatal in spital si ai ei n-au masina... b24kft, multumesc pentru urari si ne vedem la Paltinu. nasoala vreme .
poate se mai indreapta Nasoală rău, s-a anunțat vreme de furtună și în cea tentativă de cuplu, și în conturi.... pas. Îmi pare sincer rău. Date fiind conditiile atmosferice inteb si eu: exista cazare in zona? Asta e Zef... la intalnirea asta trebuie sa fii pregatit, altfel, pleci in prima ora de acolo
Exista cazare in zona, am pus link pe prima pagina.

L.E. INFO cazare! http://www.pensiuni-turistice.ro/romana/zona-turistica/valea-doftanei/ Hai mai, va sperie o ploicica la cort? Doua zile? Si cu masina dupa voi?
Pai aia e toata frumusetea. Stai cu fermoarul deschis (la cort) si te uiti cum ploua in natura. Mai faci un foculet muncit in ploaie. Nu are cum sa vina viitura acolo sa te ia cu cortul.
Solutia: folie-folie-folie.

Pai pana la revolutie se mergea doua saptamani pe munte cu cortul in spate, nu carat cu masina. V-a zaharisit capitalismul?

Cei cu copii sunt scuzabili daca stau la cabana, bineinteles.

La Club Citroen a anuntat cineva? Din club Citroen s-a anutat sigur KYP. NicuBx ar vrea sa vina in 27. Cam astea ar fii confirmarile pentru moment.
stonebone a scris:Hai mai, va sperie o ploicica la cort? Doua zile? Si cu masina dupa voi?
Pai aia e toata frumusetea. Stai cu fermoarul deschis (la cort) si te uiti cum ploua in natura. Mai faci un foculet muncit in ploaie. Nu are cum sa vina viitura acolo sa te ia cu cortul.
Solutia: folie-folie-folie.

Pai pana la revolutie se mergea doua saptamani pe munte cu cortul in spate, nu carat cu masina. V-a zaharisit capitalismul?

Cei cu copii sunt scuzabili daca stau la cabana, bineinteles.

La Club Citroen a anuntat cineva?

Bre, te-ai ticnit??? Io vin cu mandra dupa mine! Si, dac-o tin la cort sau in masina si-i ingheata fetei tanga pe ea, cand ajung acasa ma trimite fata la REMAT Din partea mea, pot sa dorm si-n copac, mi se rupe de ploaie... da' femeia cica e de alta parere. chestia cu la bine si la rau se aplica dinainte de casatorie tocmai sa nu faci greseala s-o iei de nevasta ca apoi sa se fufefizeze
nu-i place la cort sau in masina,exista cabana,vezi link mai sus
nu-i convine in juru focului pe o burnita mocaneasca,sa stea in bucuresti
cine stie,poate o sa fie ca anu trecut,zi cu soare,noapte senina si luna plina
b28kft a scris:

Bre, te-ai ticnit??? Io vin cu mandra dupa mine! Si, dac-o tin la cort sau in masina si-i ingheata fetei tanga pe ea, cand ajung acasa ma trimite fata la REMAT Din partea mea, pot sa dorm si-n copac, mi se rupe de ploaie... da' femeia cica e de alta parere.

si?
n-ai invatat la fizica ca frecarea genereaza caldura? Ce-i bre ? ati uitat acum 2 ani cand ploua mocaneste subtirel si ne-am simtit foarte bine ?

iaca na putina ploaie
cred ca o iau si pe fiica-mea !

Gulash aferim !

Daca e frumos gasesc eu pe cineva oare sa urcam si mai sus de Culmea Craitei ? Ce vad eu pe site-urile astea de meteorologie este ca o sa fie cam ploaie si noaptea cam 2 grade. Anul trecut au fost 4. Nu se recomanda tanga nici la barbati, nici la femei, in acest caz. De la tetra in sus pana la tanga sovietic (care se baga in cizme).
Dar vremea nu e stiinta exacta, asa ca sperante mai sunt. O noapte ne descurcam.
b28kft a scris:Bre, te-ai ticnit??? Io vin cu mandra dupa mine! Si, dac-o tin la cort sau in masina si-i ingheata fetei tanga pe ea, cand ajung acasa ma trimite fata la REMAT Din partea mea, pot sa dorm si-n copac, mi se rupe de ploaie... da' femeia cica e de alta parere.

Daca nu-i place las-o acasa bre, ... nu cred ca se ofileste de dorul tau un we
Si inca ceva.... folia era pentru Olteanca.... nu pentru cort pai si asiatica drinkere?o iei cu tine in cort?
la 2 grade nu prea e de dormit in masina iar in cort o sa fie nevoie de haine groasa+sac de dormit sanatos
desigur exista si posibilitatea sa vin dis de dimineata ca si anu trecut si sa plec noaptea tarziu cand se sparge gasca...inca nu m-am hotarat la acest aspect
kossoane daca nu ploaie prea mult,eventual daca nu e prea umed sa ne luam trante la urcare si coborare ma bag sa merg mai sus Bre iulica ... eu vreau sa dorm in japoneza, ca imi place mie mai mult decat in cort. De sac nu imi fac griji... Acu vreo 2 luni mi-am luat sac de -15 extrem, asa ca
Daca iau si fata nu mai pot sa dorm in masina... ea vrea la cort bre drinkere, daca iei fata ce iti mai trebe sac ? te infigi in ea si o freci la rece ) corect.
e o lege a fizicii: frecarea genereaza caldura AMR 3! hai baieti care cum apare?
eu unu vin sambata dimineata Io plec d-acasa sambata la 17:30. Cine mai merge pe la orele alea? De data asta va zic ca vin si nu mai fac surprize ca la Padis:P Pentru cine doreste, am 2 locuri disponibile in masina. Sunt din Bucuresti. Vineri sunt prezent pe coclauri deci vii sigur vineri Dreamere ? cine mai vine vineri seara ? Sambata dimineata apar si eu. Asta daca reusesc sa fac ordine in masina la timp. O sa fie cam din scuuuurt. A propos, aduce careva gratar, disc & stuff? Daca da, atunci banuiesc ca trebuie aduse diverse accesorii, cum ar fi carnuri, lemne, ciuperci & stuff. cred ca si eu tot sambata dimineata, dar cand zic dimineata, dimineata

In afara de cei care sunt mai apropiati de zona, mai vine cineva din restul tarii ? un Iasi, un Galati ? Ar vrea el...
Fir întins, de la mine Noi tot sambata ajungem.. dar de data asta nu stam la cort din vari motive din pacate Galatiul nu poate fi prezent pt ca se afla in plin proces de transformare a rablelor. Distractie placuta Eu vin sambata dimineata. Adica pe la 10.
Nu mai vin ca anul trecut la 8:30, ca ati promis ca veniti de dimineata si nu a venit nimeni pana la 11. Bine, nu m-am plictisit ca era frumos si soare si m-am plimbat pe la baraj. kossoane zi o ora,ca tu treci pe langa mine in drumul tau spre paltinu,la fel si nicu_bx

baieti,in caz de ploaie...ceva lemne sa aduca fiecare,niste carbuni de gratar...gratar,ceaun etc: d
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
Pagina 2 din 4
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum