Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

need help !

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Rugaminte ptr cei din Timisoara / Arad / Caransebes .
Am una bucata Dacia 1307 dublu cabina. Am avut un eveniment nefericit si mi-am nenorocit colivia de pe masina ( suparastructura fibra sticla ) .Aveti idee, cunostinte care ma pot ajuta sa o repar ?
Ca de cumparat alta nu-mi permit - 2500 ron.
In cazul in care aveti nevoie de poze sa vedeti c-am ce ar fi, vi le trimit pe mail.Si de tinut legatura tin pe mail tmold2002@yahoo.com / 0766 293 401 - aici tre sa insistati . Promit ca , dupa terminarea reparatiei si plata celui care o face , dau nu o bere ci un bax. intermediarului.
Va multumesc anticipat !! stiu eu pe cineva care repara asa ceva, dar e la Oradea.
Daca crezi ca te ajuta, iti dau id-ul lui de mess.

Din pacate, in Timisoara nu stiu pe nimeni care sa lucreze in fibra de sticla Multumesc , m-ai astept sa citeasca si altii postul.Daca nu ............apelam si la Oradea Sa rezolvat . Facuta sambata cu juma de cutie popnituri si juma coala tabla zincata de 0,6 si cu ajutor din partea lui fratemiu.
Multumesc celor care au citit postul si mi-au raspuns.
Valib---- cind ajungi prin Tm da-mi un semn sa dau o bere, 0766293401
Multumesc inca odata !!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Poți crea un topic nou în acest forum
Poți răspunde la mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum