Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Bestia OT-56-MMI
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6

Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
La ce remat ai dus'o? la Scholz? Am dus-o in slatina la remat, nu in craiova. Tody ,vrei sa-i transmit ceva fostului proprietar ? E coleg cu mine .

Giully, cu voucherul ce faci?
Black project a scris:Ai pastrat ceva de pe el ?

Nici nu stiu ce a pastrat de pe ea, ca tata a dus-o. El a zis ca a luat ce era de luat... acuma nu stiu.

Cu voucherul nu fac nimic. Am dat o rabla nefunctionala, am luat alta functionala. Din pacate nu s-a gasit ocazie sa iau oltcit, asa ca a luat tata un break din `99 sa`si faca treaba cu el.
mariuss a scris:Tody ,vrei sa-i transmit ceva fostului proprietar ? E coleg cu mine .

Ahahahaha nea' Todi? Multa sanatate si sa nu uite sa antifoneze Fordul In alta ordine de idei vedeti ce spuneti pe'aci ca Mariuss e militian

Giully si eu tot la Remat in Slatina am dus'o, de'asta intrebam poate am vazut'o pe'acolo.

Cheers remat olt parca se numeste. Pe strada depozitelor. Daca te duci pe acolo, poate mai ai ce sa iei de pe ea. Se poate inchide topicul.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6
Pagina 6 din 6
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum