Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

PLUMBER STORE
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Plumber a scris:Pai sunt garniturile, pistonasul si arcul.

astia noi de acuma au numai membranele (garniturile) pistonasul si arcul lipsesc ..) si au fost singurele pe care le-am gasit in toamna Suport de stâlp cu ceasuri tip Dacia= 50 lei.
Scaune impecabile = 100 lei
Aprindere electronica RO(delco+bobina+modul)=100lei Suport de stalp cu ceasuri+reducție cu sonde 100 lei.
imageshack-ul asta ma scoate din minti cand imi redimensioneaza fereastra... O sa revin cu poze detaliate. Uite pozele cu suportul:
Sigle Axel 30 lei.
Preț de criză la aprinderi electronice complete:
70 lei
Modulele sunt Slovenia și Germania. Cine se grăbește primește bobina Bosh. ai mp Promotie de sfarsit de saptamana:
scaunele Zarazei:

Funcționează și arată foarte bine.
100 lei amândouă. Ieri am făcut ordine in magazie si am dat peste urmatoarele piese ce imi sunt de prisos:

Printre altele se pot observa: doi butuci spate franțuzești, etrieri față spate tot de pe un franțuzesc, 5 alternatoare dintre care 2 Paris Rhone, două electromotoare, 5 pompe de benzină, o chiuloasă echipată de 1300 dar nu mai știu de pe care parte, un ambielaj bun(zic eu), doi cilindri, 2 seturi ornament hayon nichelate, o grămadă de fișe, două proiectoare fără bec, un delco cu platini nou, o galerie de admisie completă și una fara camera de amestec, etc.
Se dă toată grămada dar trebuie să faceți o ofertă. Dacă nu se face nici o ofertă piesele se dau gratis celui care va ajunge primul la mine sâmbăta viitoare. Dacă nu vine nimeni sambătă, o luăm de la început.
Oferta rămâne valabilă până se vor da piesele
Chiulasa e de stanga, partea cu "delcoul". Proiectoarele din poza sunt retinute pentru KFT.
S-a anuntat primul candidat pentru sambata. Multumesc frumos pt proiectoare!!!
Om serios, marfa impecabila, a zis ca vine a venit...
Multumesc si inca odata imi cer scuze ca te-am lasat sa astepti!!!
b28kft a scris:Multumesc frumos pt proiectoare!!!

Off topic legat de proiectoare:
Am folosit si eu exact asa ceva o vreme. Sint bune insa mare ATENTIE la "masca de ceata" si carcasa care sint din plastic. Folosite timp indelungat, de la caldura becului, se poate deforma urit de tot sau poate lua chiar foc. Multumesc pt grija, Laurentiu. Insa acele proiectoare vor fi mai mult de ornament. Desi vor fi functionale, le voi folosi NUMAI pe ceata, comform Decretului Rutier. cu prima ocazie cand il vad pe kft sigur o sa fie cu proiectoarele aprinse Un butuc spate, doar partea cu rulemntul..? Butuci doar ce este in poza.
@KFT Multumesc pentru aprecieri.
iulicuta2000 a scris:cu prima ocazie cand il vad pe kft sigur o sa fie cu proiectoarele aprinse

Bineinteles! Le voi aprinde, impreuna cu faza lunga, ca sa-ti scot ochii. S-au dat piesele. Să le stăpânească sănătos.
Dumitru Cristian a scris:Un butuc spate, doar partea cu rulemntul..?

Am eu, de pe o epava Club '83 - '84, rulmentul e impecabil. Daca te pasioneaza, imi zici si demontez. Preț de criză la aprinderi electronice complete: 50 lei
Modulele sunt Slovenia și Germania. Cine se grăbește primește bobina Bosh. ai mp Prima pleaca la AnduSan. Prima nu ar fi trebuit sa plece la mine ? Am trimis mesaj privat ...de la 3-4 dimineata . Nu-i problemă. Primești și tu bobină străină. XP Home Edition cu licenta=200lei. A ajuns aprinderea....multumesc mult Care vrei modină? Cu furtune, dar fără radiator și cu garnitura puțin ciupită.

Faceți un preț. hau maci ? Eu știu? Mai este una cu ceva cusururi dar are și radiator și a cerut pe ea 170.
100, să trăiască! E bine? Am ridicat coletul ieri ! Marfa ! Multumesc mult si pentru bobina . Cu placere.
Modina 80 lei. Grila Citroen 50lei.

Și mai am o aprindere de 50 de lei. Vinde vecinu Oltcitul. Este RM. Are ITP pana in 2012.
Arata bine masinuta.
Vrea 600 de lei pe ea dar numai cu acte de vanzare-cumparare. Oltcitu de mai sus s-a dat la remat.
Se vinde vaucerul.
Pret 1000 lei.
Cine doreste ma suna.

S-a vandut! Vecinu mai vinde:
curele noi 50 lei
satelit 30 lei
aripa spate dreapta noua 120 lei. Am de vanzare balsam Herbal Essences la 250ml cu extract de cocos, perla si mango.
Pret 4,20 lei. Pretul se negociaza in functie de cantite.
Am vreo 6000 de bucati.
Sus! Îmi vând calculiciul.

Monitorul este LG de 17, LCD.

600 lei. Plumber,vinzi totul? Vreau sa-mi iau "lepetop". bafta :d
ce-ti veni?
Plumber a scris:Vreau sa-mi iau "lepetop".

Bravo!Nou sau folosit?Poate te ajut! Vrea cineva SD RAM PC 133? Am o plăcuță de 128 și una de 256MB. Cutie GSA de vanzare. 250lei.
Se vinde mobilier de cârciumă(bar, terasă și bucătărie), mașină de gheață și imprimantă pentru note de plată.
contact 0765312211

Ehe! de-ar fi apa din fîntînă vin de la Cotnari, m-aș lăsa de meserie și m-aș face cîrciumar aaa pardon fîntînar...
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 4 din 9
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum