Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

CUM ISI BAT JOC UNII DE OLTCIT

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
http://img143.imageshack.us/img143/2025/0612081153tf1.th.jpg
http://img367.imageshack.us/img367/5678/imag000hz6.th.jpg
daca te duci la proprietar si spui ca vrei sa o cumperi ,spune:
''ca nu e de vanzare '', ''o dau la RABLA''... sau ca vrea 350eu pe ea... Daca ar fi a ta, ce ai face daca vrei sa-ti iei masina noua?
O dai pentru 3000 lei, sau cat iei pe ea la RABLA, sau o vinzi cu 1000 lei maxim? rare cazuri care chiar le dau la remat pt programu rabla...sau macar le dau la remat

cum e sa tii un oltcit de din `95 in fata casei....sa putrezeasca efectiv, si sa nu vrei sa faci nimic cu el?
ii plateste tipu pana si parcarea la zi...dar nu l-ar da La rabla se dau acum aproximativ 1000 euro. Deci pe undeva pe la 3600 lei.

Faza nasoala e ca banii astia nu acopera nici macar taxa de inmatriculare si actele, deci manarie pe fata. Ce sa mai zic de un avans pentru leasing. Care au fost pe strazile circulate le-au saltat de la primarie . Cand li s-a zis cat costa sa si le ia s-au lasat si de Rabla si de altele
bibi a scris:Daca ar fi a ta, ce ai face daca vrei sa-ti iei masina noua?
O dai pentru 3000 lei, sau cat iei pe ea la RABLA, sau o vinzi cu 1000 lei maxim?

eu mi-am luat alta masina si daca iau 4-500 ron pe oltcit cu tot ce mai am,
piese de rezerva, sunt multumit.
macar nu ajunge la REMAT. Va veni o vreme cand se va plati o piesa de Oltcit cu multi bani.Indicat ar fi ca cei ce vor sa mai pastreze aceasta masina sa faca stocuri de piese.Acum se pot cumpara inca masini intregi cu cateva sute de lei.Mai tarziu vom regreta aceasta oportunitate.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum