Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Coduri piese și consumabile
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Placute FERODO aducea Pupa, din cate tin eu minte, nu stiu daca se mai gasesc sau nu.
Oricum, codul de placuta de frana fata din catalogul meu este: 75.518.976
Pentru spate: 75.519.075 Multumesc Cristi!
Ma zbat sa fac rost de o marca mai acatarii.
Astazi (14.02), am gasit pana la urma Ferodo Premier (cod FDB 99A),adica acestea:
http://www.oscaro.com/jeu-de-4-plaquettes-de-frein-arriere-ferodo-fdb99-1111263-10019-p
la 100 RON.Sunt foarte multumit!
Toate cele bune! Cam ce înseamnă asta pe ambalajul unor segmenți?
"Segmot OLTCIT TA2 4 cilindrii, 74x1,75+2+3,5" Pai sint de 1100 - 74 reprezinta alezajul Mulțumesc, omul spunea că sunt de 1300. special - club - axel

Alezaj x Cursa (mm) 77x70 - 74x65,6 - 79,4x65,6 Poate sa-mi spuna cineva daca burdufele de Cielo merg la Oltcit 11R , partea dinspre roata? scria pe pagina anterioara, ca DA, se potriveste...

MadWolf a scris:Doamna de la magazinul ACSA mi-a dat de Cielo; a spus ca-s un pic mai lungi dar ca nu-i nici o problema, abia nu exista riscul sa se rupa daca se intind nitel mai mult. Si a avut dreptate - s-au potrivit la fix.

Zephirus a scris:Burduf planetară (partea dinspre roată - partea dinspre cutie se pare că sunt unice... )

Pt. OPEL
cod
GKN 303169

Se potrivește la fix, ca făcut la comandă
preț aproximativ 25 lei.
Am citit... M-am lamurit .Multumesc .

ADAUGAT 29.05.2011-- AM PUS BURDUFE DE CIELO SI SE POTRIVESC! filtru ulei Uniflux pt TRS stiti cumva ce cod are ,sau mai bun e cel de Romcarbon ? Va multumesc ! Da,cel de Romcarbon buzau.
AM PUS BURDUFE DE CIELO SI SE POTRIVESC!

Uau O alta intrebare ,va rog frumos : are cineva idee care-i treaba cu pivotii superiori , ca as avea nevoie de asa ceva si am gasit la ACSA CRAIOVA .
Care sunt mai buni romanesti sau straini ? Multumesc . ACSA