Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

editare mesaje vechi

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
cum se pot edita meajele mai vechi de limita impusa de forum?
am cateva mesaje pe care vreu neaparat sa le modific dar mi se spune ca am depasit un anumit imp si nu pot
nenea admin vre-o solutie ? eu cred ca e bine sa nu le poti modifica dupa bunu plac dupa o vreme,atata timp cat ai scris ceva,iti asumi si raspunderea pentru acel continut nu? dar daca s-au modificat anumite lucrusi si vrei neaparat sa evidentiezi acest lucru.
cum o faci ??? spui ce s-a modificat si gata iulica, nu vreau sa spun.
pur si simplu vreau sa scot din mesajele mele mai vechi anumite pasaje.
adca sa nu mai existe acolo.punct.
cred ca pana la urma vorbesc cu nenea admin si ii indic exact ce anume sa stearga Am o rugaminte pentru Administrator sau moderatori, topicul despre masina mea ( http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?t=7433 ) as dori sa se cheme Povestea lui Ghita - B 49 MHE / B 55 LID, eu nu pot sa editez.
Multumesc! Jutor? Poate cineva sa rezolve problema mea?
AdyAero a scris:Am o rugaminte pentru Administrator sau moderatori...
S-a transmis mesajul catre Admin. Modificat... Multumesc! Legat de treaba asta... e destul de nasol.
La "Masina Mea", in topicul meu, as vrea sa schimb pozele puse la inceput cu unele de-o calitate mai buna; nu mai pot! Am ramas cu pozele alea nasoale! Ce se poate face? Trimite-mi pe privat cu copy/paste mesajul nou, adica pozele noi pe care le vrei.

Du-te la primul tau mesaj, da "Citeaza", apoi scoate afara tag-urile cu [ quote ] .... [ /quote ], sa ramana doar mesajul tau. Pune noile poze, da Preview, vezi daca iti place cum apare in pagina. Cand esti multumit, trimite-mi mesajul pe privat cu copy/paste si ti-l editez eu.

Sorry, doar asa se poate rezolva.
Toate bune... E perfect! Multumesc mult!
Asa am sa fac.

Sorry ca m-am trezit asa tarziu si ca tre' sa pun pe unu' sau pe altu' sa faca nu-stiu-ce pt mine; o sa fiu mai atent!
tonim a scris:cum se pot edita meajele mai vechi de limita impusa de forum?
am cateva mesaje pe care vreu neaparat sa le modific dar mi se spune ca am depasit un anumit imp si nu pot
nenea admin vre-o solutie ?

Aceeasi problema o am si eu:vreau sa modific mesajele mele de pe topicul ''Frantuzoaica din 1983''.
Motivul?Anumite imagini incarcate de mine cu imageshack nu mai sunt valabile,trebuie reactualizate:''This photo has been removed''.
Priviti:
http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?t=10600&postdays=0&postorder=asc&start=50 Nici un raspuns? Salut deceneu.
Din pacate nu e nici o solutie directa. Nu renunt la sistem.

Pot insa sa vin in ajutor. Trimiteti-mi un mesaj privat cu linkul catre pagina - mesaj - data, impreuna cu noul mesaj, si am sa il inlocuiesc in cel mai scurt timp.
Orice mesaj are un link direct. Poate fi obtinut simplu in felul urmator:
Localizati mesajul, apoi in fata datei mesajului e o mica iconita, pe care faceti click dreapta, apoi "Copy link location". Acum aveti adresa mesajului in Clipboard. Ea poate fi inserata in mesajul privat simplu cu CTRL+V, sau "Paste" din meniul contextual.

Nu accept insa stergeri de mesaje.
Aveti 30 de zile sa va editati mesajele. Peste aceasta perioada, devin ne-editabile. Multumesc.O sa incerc sa va trimit un mesaj privat.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum