Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Participare la cocursuri dedicate OLTCIt - DACIe

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Sunt organizatorul unui concurs de viteza in coasta la Bucovat - 5 km de Craiova, pe data de 11-12 Iulie 2009.
Am postat toate detaliile cursei pe craiovaforum.ro si 4tunig.ro (link-urile de mai jos
- http://www.craiovaforum.ro/curse-auto-moto-din-romania/11-12-iulie-2008-viteza-in-- coasta-craiova-bucovat-363833.html
- http://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=124770

Spre rusinea mea, desi am lucrat si am concurat pentru OLTCIT, sunt "neputincios" in a convoca cateva exemplare (desi am vazut pe strada unele excelente), pentru a da culoare cursei, din orasul lor de origine.

Va rog mult de tot sa ma ajutati dvs. sa formez o grupa speciala numai din OLCIT-uri si DACII, in amintirea epocii glorioase a acestor autoturisme. Daca activati link-urile transmise, o sa vedeti ca am prevazut in Programul Competitiei, pe data de 11.07 de la ora 15.30, cu ocazia verificarilor tehnice, un gen de expozitie auto, in care se vor face fotografii-filmulete, chiar interviuri, cu scopul mediatizarii sportului auto, dar mai ales, "componentelor auto" piloti, mecanici, proprietari , masini deosebite de "banalitatea rutiera"
Cred in reusita actiunii si sper sa nu fie singulara

As fi extrem de indatorat, daca mi-ati oferi o varianta de contact, pentru o abordare mai pe larg a subiectului.

Cu multa stima: Raull Lamboiu gsm 0722 327762; tel/fax 0251 510725; e-mail raulllamboiu@yahoo.com bine v-am gasit! (valib de pe 4tuning, am lansat o invitatie spre acest forum)

ar fi mai bine sa scrieti acest mesaj la sectiunea Diverse, eventual si in topicul "coltul pasionatilor de raliu'

o sa incerc sa particip la acest eveniment, ca tot trebuie sa ajung in craiova candva...si facem cumva sa combinam evenimentele

Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum