Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Emailuri

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Daca e numai la mine, atunci e o problema cu setarile userului meu. Daca e la toata lumea, atunci are forumul o problema cu serverul de mail.

Pe scurt, problema mea e ca de ceva vreme nu mai primesc mailurile de instiintare ca s-a mai scris ceva la subiectele pe care le urmaresc. Am verificat butonul la "Anunță-mă întotdeauna de răspunsuri la mesajele mele" si e OK. Am incercat sa-mi schimb adresa de mail, am crezut ca Yahoo rejecteaza mesajele. Nu merge nici pe GMail.

Se poate face ceva in privinta asta? Multumesc! S-a mai scris la administrative. Se pare ca s-a optat pentru anularea notificarii in cazul unui post nou. Singurele dati cand primesti notificare, este atunci cand ai un mesaj privat. ... care la mine nu merge 100%. Ori primesc 2 avertizari/mesaj primit, ori niciuna. sssssssssst,e criza,ziceti mersi ca mai functioneaza azi am primit vreo 10 mailuri cum ca am PM-uri...

da de unde....erau alarma falsa... Am primit si eu unu azi datat pe 24 Eu vreo 3. Tot alarma falsa. ia vi s-a urat cu binele mai baieti?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum