Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Coltul insomniacilor
Pagina 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
bantui de pe la 3 prin casa
si mai bine ma duc sa-mi fac cafeaua si ssa ma apuc de ceva util societatii ca de somn nici nu poate fi vorba cum de am ratat topicul,ca la 5 dimineata incercam sa fac update la telefon hmmm..... ceva ma devreme ca ieri Numaram oile si cand sa adorm apare nea Becali cit costa placutele frana spate ? 25 de ron setul sau bucata ? bucata la Ultimul Leu, in GL este 30 lei setul... mi-am luat eu acum cateva saptamani. Dar SCARTAIEEE de parca e tren Sunt noi, se așază ele. lasa bre, ce daca scartaie, acu juma de ora stateam pe afara cu joker si am auzit un logan la care scartaiau placutele de sunetul unghiilor pe tabla e desfatare pentru urechi.
apropo, de cine sunt facute placutele tale? coseli cumva? dar unde ma uit sa vad ? Ele erau intr-o punga de nailon si cu o eticheta pe care nu am citit-o. Bună dimineața!
Puteam să spun de la trei fără zece dar am uitat de topic.
Acu parcă mi s-a facut somn. Mă duc să mă culc. si eu sunt treaz de pe la 5.20 , da mi-a fost prea lene sa dau drumul la calculator la munca! eu ma duc la somn Buna dimineata!Ma duc sa dau o tura cu masina HA!, azi la 5 dimineata veneam cu oltcitu` din oras
La mine e invers. In weekend dorm ziua si ies noaptea 'neata lumeee salutare...mai pun doua episoade,daca nu revin peste cca 2 ore inseamna ca dorm
p.s. tonime ce naiba faci frate cu 4 telefoane!!!!!!!ca abia acum am vazut la tine la profil
ai intrat in industria gigolosilor ?sau iti place sa vorbesti la telefon Bună dimineața!
Păi a acoperit tot; de la RDS la Cosmote. cosmorteul , nici nu mai stiu pe unde e cartela.
rds e tel fix
orange il cam uit mereu acasa
vodafone e baza , abonament de 7-8 ani Incercati sa fiti ON Topic scriind in perioada (a se citi ORA) 01:00 si 06:00. unii da,altii ba!
azi noapte m-a luat somnu,sa vedem asta noapte

tonimeeee...hai pe forum ah ce chef am sa ma duc sa dorm de adormit am adormit dupa 2.30 , da am avut altceva mai bun de facut iulicuta.
e fain sa asculti cum doarme atcineva bai esti offtopic! sunt si nu prea , da sunt pe topicul meu ete fleosc Asta daca nu sforaie

tonim a scris:e fain sa asculti cum doarme atcineva
MadWolf a scris:Asta daca nu sforaie
Si sforaitul poate aduce zimbete pe fata celui care-l asculta .

Tonime, ti-ai luat ................... pisica in ultima vreme sforai ca-s racit, si am primit cartonas galben din cauza asta
nu laure , n-am luat pisica. e ceva mai complicat , implica si telefonia mobila Ieri de serviciu. Pe la 2 mă lasă odihna. Mă trezesc cu Chevy în minte...
Buhnesc o palmă peste frunte și cobor să bat un cui. Stau la bârfă cu colegul până pe la 3.30....
Mă prinde iar somnul.... dar a fost noaptea scurtă după asta

...acum dorm pe mine da' dau cu mine-n forum. Bună dimineața!
M-a bâzâit o scârbă de țanțar și mi-a speriat somnul.
Da nici eu nu l-am lăsat. Aoleo ce mi ți l-am omorât.
Cu spray bineînțeles. iar nu aveti somn ?
iwa a scris:iar nu aveti somn ?

cand?
iulicuta2000 a scris:
iwa a scris:iar nu aveti somn ?

cand?

ba daaa. dormim cu spume traiasca si anume cafeaua http://www.youtube.com/watch?v=q1hzXKcQrg0 ieftin buhuhu! Cine se culca devreme, se trezeste devreme. Cine se trezeste devreme, departe ajunge. Pana la calculator, sa-si beleasca ochii la tubu' catodic Nasol . nici asa nu se doarme
Gazaaaaaaaa !!! la somn . dubla 2 E trecut de 6, sunt offtopic?
7thRaven a scris:E trecut de 6, sunt offtopic?

offtopic on topic Ma pusa ..... sa ma uit la film de groaza acuma. lumea sforaie...EU NU REUSESC SA ADORM!!!!!!!!!

+ patul e incomod...
imi lipseste salteaua ordinara, plata...

aaaaaalo!aaaaaaalo!
linihste!

eh... ma duc si eu la somn wireless rules S-a terminat si Dr G.... ma duc la o tigara si apoi... vedem ce mai e pe Dicovery!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Următoare
Pagina 1 din 25
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum