Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Coltul insomniacilor
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
pam...pammmmmmmm!!!!!! pam pam si cica ar trebui sa dorm ...dar nu acum si iar fazele cu somnul dau un regat pentru o noapte de somn
si asa bine am dormit we trecut mai vreau ( frack it

Le : 4 am neata
tonim a scris:neata
helllloooou.... Regleaza ma turbina aia la presiune mai mare. Dod morning vietnaaaaaaaaaaaaaam Hristos a inviat!!! Plus tard. Adevarat a inviat!!! neatza idem. Prezent! eu spalai masina sincer sa fiu...si acum fac curatenie in muzica din calculator Vineri seara...o gramada de cauciucuri bubuite, burn-uri si muuuulte drifturi bună dimineața! neata! neatza
tonim a scris:neatza
Cine mai merge la munca? Trezirea ca e luni . marti... Miercuri de o ora batrane ...chiar mai multe i'm so fucked up Iar e luni.

On-Topic: tocmai ce m-am intors de la botezul celei mici pe nume Andreea-Teodora, a dat de baut si de mancare. iar pe drum Este miercuri.

Tocmai ce m-am intors de vreun ceas de la o tura cu bicicleta prin bucuresti, era cat pe ce sa ma prinda ploaia. Bă da voi nu vă mai culcați? la ora asta????????? Este joi.

Este timp si pentru somn.

Bine ca s-a mai racorit un pic, deabia astept sa infig cornul in perna. Hai ca a venit si vineri taica. A trecut si vineri si acum e sambata marti Neata
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Următoare
Pagina 23 din 25
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum