Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

PH 15 YWA
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Momentan am pus totul on hold pana scapam de porcaria asta alba din bucuresti... jumatate din suspensie este la bogdan, iar jumatate este pe balcon... cum se face mai frumos afara ne apucam de treaba
Laurentiu a scris:
iuliu marinescu a scris:Cat mai multe succese ...
Citind o clasica inca in viata, se spune "succesURI".

Ah da!Rectific:SUCCESURI!
Mai e in viata "clasica"?
N-a luat "syda"?!? Numai scule sa nu ti pe vremea asta in mana , bafta cu proiectul sa o vedem la joaca cat mai repede

inca te astept Moro sunt la Viena saptamana asta. Saptamana viitoare dau pe la tine.

Pe de alta parte nu stam degeaba:
International Dispatch, January 22, 2010, 8:03 am, ISC LOS ANGELES CA (USPS)

so... it is cumming Dpa cum ziceam... 6 negri mititei (nu atat de negri):

Fain mouseul. Aaaa, nu despre el e vorba in poza? Da bre zapada jos de pe rabla, abia o mai vezi ca e rosie
Superbisima jigodia, am vazut-o ieri. Bre tu stai la 1 statie de mine Cand o fi la surubarit daca nu ma chemi ne suparam

Cu numerele astea identice aproape... am incurcat topicele Masina este undercover Pana sa imi iau ban...

Topic inchis !!!
Pentru ca masina a primit o prezentera frumoasa pe forumul clubcitroen, si va primi o prezentare frumoasa pe www.oltcit.eu !

p.s. Rog expres un moderator sa inchida acest topic !!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum