Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

BR-01-HYM

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Slutare lume si aceasta este masina mea.Am cumparato-o pt ca era ieftina si nu imi permiteam alta fiind icepator...o am de vreo 8 luni si miam facut treaba cu ea si tot mai merge..nu e cine stie..ma cam bate gandu sa bag niste bani in ea...dar e cam varza la caroserie si la motor face un zgomot infernal...astept idei pareri....

Salut , bun venit printre noi . Masina este frumoasa , dar totusi , fara stickere , ornamenul de pe hayon si dungile albe ar arata mult mai bine . salutare,ma bucur ca in sfarsit mai gasesc pe cineva din braila eu tot brailean fiind!e frumoasa dar intradevar o strica dungile albe si "extra"haionul acela...mult succes cu ea.....!ti-am dat add in lista mea de mess acum...am id-ul: razvan_motto multumesc pt idei ..nu pot sa dau jos extra-haionul pt ca e capsat....o sa dau cateva din dungile alea albe jos tu intrii pe mess La motor zgomotul e din mai multe chesti.
culbutori de exemplu. am bara(fibra) de pe fara crapata in mai multe locuri asa am cumparat masina cu ce as putea sa o repar ? cu chit de fibra,chit normal sau fibra,rasina si intarior si dupa aceea chit. depinde ce gasesti si ce iti permiti. daca faci doar cu chit de fibra , sa pui o plasa ca sa aibe armatura, este buna plasa care se pune pe rigips la incheieturi.

daca poti ataseaza o poza cu bara sa vad exact cum este sa iti spun cum ar fi mai usor de facut si mai durabil. o schimbi cu una stock de trs, ar fi cea mai buna solutie. da asa e! pune-i stock!!! imi place spatele.si parintii mei au avut un oltcit si i-au schimbat caroseria si au segmentat motoru si se duce fara zgomote infernale....si dupa poti baga bani linistit.bft oo.. buna treaba ca te-ai hotarat sa postezi masina aici pe forum mai cosmine. (MaRIuS here) :d din lipsa de ocupatire. Ori iti cauti ceva asemanator?? Daca vrei bara fata de fibra, am eu una ca sta si prinde praf in garaj. E din "set" cu ce ai tu pe spate.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum