Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

V

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
unul absolut func Nu vre Cat face ala functional?(daca e al copilotului), eu nu am nici o idee. Tapiteria pare in poze gri, dar tu spui ca e bej. Daca e gri, iti ofer 70 RON pentru cel absolut functional, sub rezerva de a ma interesa inainte cat ar putea costa transportul. In cazul in care transportul costa foarte mult, te voi anunta daca renunt.
Multumesc.
Zephirus a scris: S Sus. C Alea numa bej nu sunt cu sigurantza in poza sunt gri 100% , si pretu si eu am 2 scaune de vandut pot zice noi la 50 ron si nu i le trebe la nimeni .

ps: spor la vandut Bre voi sunte sunt gri La mine sunt bej toata ziua, exact ca alea de le-am avut pe RM. Monitorul e Dell din asta, daca conteaza cu ceva Sunt gri. atat pe DELL CRT de 22 cat si pe GOGU'

Asta e bej: http://images.google.ro/images?hl=ro&source=hp&q=bej&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

Asta e gri: http://images.google.ro/images?hl=ro&source=hp&q=gri&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi hofy la mine pe acer al1715 sunt bej .
problema e de la camera foto folosita , ca a virat culoarea spre albastru

cu putin mai multa luminozitate stiti aia cu aruncatul pietrei in apa ?

Gri e gri, bej e bej. Ap nu sunteti normali! zephirus ia sa faci tu poze cu alt aparat,sa vedem culoarea adevarata
hofy are dreptate,griul ala daca ar fi putin mai deschis ar fi la culoare cu scaunele tale Mai dar voi sunteti chiar culmea!
DE GUSTIBUS ET COLORIBUS NON EST DISPUTANDUM! Asta ne mai trebuia, un roman, (nu rom Dac Si cit ai zis ca vrei pe scaunele ale GRY...??? 70 sau 80??
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum