Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Batrana doamna !

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> FORUM ARO
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Iata o doamna batrana care mi-a atras atentia si nu ma pot abtine sa nu o impartasesc cu voi !

Imi doresc ca proprietarul sa nu se supere daca-si va regasi masina pe acest forum ci sa o considere ca o mandrie !

Nu-i asa ca e frumoasa ? Hehe... masinutza asta mi-o aduc aminte de cand se "reconditiona" la un service de langa liceul vulcan prin 1998-1999. Acum este parcata frumos pe trotuar pe 11 iunie intre strada gramont si parcul carol . Dragutza jucaria, dar am vazut surori ale ei reconditionata mult mai bine e tare da daca ai o camera digitala sa vi sati arat una mai beton salutare Stiti ce e tare? Am vazut ca p eAutovit masinutele astea au preturi care sar de 3000 de euro;alea stock ! Daca te duci intr-o comuna de mute, s-ar putea sa gasesti un IMS bine intretinut si sa dai maxim 7-800 de euro pe el!!!! Ce e radu_j ai vreo legatura cu masina din poze? SLABA MISCARE PAICI CU FENOMENUL ARO AM SA INCERC SA MAI PUN EU NISTE POZE VAD CA ALTI NU PREA SE INGHESUIE nu intra pozele ba vad ca au disparut si cele care erau cei cu aro sunt fie pe forumul de la 4x4mania.ro, fie pe dtrn.ro 9cu toate ca dtrn e cam lasat de izbeliste de ceva timp incoace).

oricum intrati pe acolo si vedeti multe masini frumoase
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> FORUM ARO Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Poți crea un topic nou în acest forum
Poți răspunde la mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum