Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

PH02YHZ

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Oltcit CLUB FRANTA fab 1985 masina a trecut in posesia mea in 1996
Masina a fost facuta ptr export. Pana in 2004 a avut vopsea originasi a fost in toatalitate originala nimic modificat.dupa care a trecut intr-o reparatie capitala cand a fost schimbata o mare parte din elementele caraserie, antifonata.In 2007 masina a trecut iar prin reparatie cand a fost revopsita montate elementele tuning a fost reconditionat si motorul de 1,1. Masina are motor 1,1l (inca un motor axel de 1,3 refacut total care o sa il pun in vara asta), cutie franta de gsa,planetare axel, jante alutec 175/65r13, spoilare fata,spate sport la fel si praguri, exapamentul este facut in totalitate din inox, capota neagra
Sistem audio constand in Mp3 pioneer deh-mp30, boxe fata-spate Magnat,tweetere Magnat, statie Magnat Rock 4000, condensator Pyramid de 1,6f,subwoofer jbl.La interior nu prea am modificat mare lucru volan sport, pedale sport, leduri prin bord, urmeaza sa montez un bord gata reconditionat unde s-au atasat un ceas de presiune ulei si unul care indica incarcarea bateriei
am poze decat de la exterior cu masina la inceput si dupa reconditionare
sper sa vin cu poze cu interiorul dupa ce o sa montez si Bordul cel reconditionat
Cu respect MEME Si aveti pozele mai jos

Ai grija de masinuta in continuare si asteptam si alte noutati. ultima poza este cu familia lipseste fratele Miu Cate oltence
Faina masinuta, sa ai grija de ea Cum sa lipseasca fratele Miu???
Eram in spatele camerei zbieram la voi sa nu va miscati inca...x secunde, ai uitat? stiu nene ca eraiacolo dat nuerau cu printzeasa ta olteanca Arata bine masina . cred si eu nene la cati bani am bagat in ea
si la cata munca am prestat sunt 14 ani de cand sta in puf la mine
e si normal sa arate bine se merita munca S-o stapanesti sanitar fara incidente!Imi place Numai bine! Bine ma Mirica ma.....Ai reusit sa faci ceva frumos, cati mai multi km fara incidente! Din vremea liceului tot investeai in ea si cred ca rezultatul e mai mult decat multumitor! am reusit sa montez bordul cel nou cel reconditionat. pozele in cursul zilei de azi Frumos tata!

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us se pare ca si pozele au sosit
mersi andrei ai stricat frumusete de plansa cu ceasurile alea de dacie iulica plansa asa a fost , eu decat am tapitzato nimic nou la masinuta? ca la intalnire n-ai vrut sa o aduci :-w e timp frumos bordul,cat a costat retapitarea? 40 de lei cu tot cu materialul lor unde unde? ca vreau si eu ca e crapat al meu.
vreau sa fac si partea superioara de la fetele de usi merge? si eu vreau sa fac alea
dar nu am avut timp sa ma duc .pe gageni e atelierul de tapitzat ms mult
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Masina Mea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum