Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Site-ul nu a functionat temporar...

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Imi pare rau, site-ul nu a functionat mai multe ore.
Furnizorul de internet, preia automat banii din cardul meu o data la 3 luni, dar din nu stiu ce considerente nu a reusit. Evident, am primit mesaje de instiintare pe care nu le-am observat, asta fiindca in Outlook, am filtru care imi redirectioneaza mesajele de la furnizor intr-un director special, [atat de special incat nu il citesc : ) ] asa incat nu le-am observat....

Am dat datele pentru alt card, si acum e in regula totul.

Daca nu va merge inca site-ul si forumul, stergeti cache-ul borwserului. La Internet Explorer... Tools - Internet Options - (Browsing History) - Delete (Temporary Internet Files) - Delete files...
Eu am primit aproape toata ziua de ieri mesaje in legatura cu hosting-ul, pagina nu exista, bla-bla-bla...
Din pacate cand am vrut sa postez aici mesajul, dupa ce am dat click ep trimite, am primit chiar mesajul respectiv si la mine. se rezolva cu un refresh Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: User oltcit has already more than 'max_user_connections' active connections in /mounted-storage/home53b/sub005/sc10679/www/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /mounted-storage/home53b/sub005/sc10679/www/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /mounted-storage/home53b/sub005/sc10679/www/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum