Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Nu sunt anuntat

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
De ceva vreme nu mai sunt anuntat prin e-mail ca la un subiect urmarit de mine (unde am scis si eu, adica), s-a mai scris ceva ! N-am bifat/debifat nimic fata de situatia anterioara, cand eram anuntat. Cum as putea rezolva chestia asta ? Pai mesajul asta trebuia sa-l pui la "administrative". Scuze, intr-adevar, e pus cam aiurea ! Rog adminul sa-l mute unde ii e locul ! Oricum forumul a fost modificat astfel incat sa nu mai trimita mailuri. Prin urmare obisnuieste-te cu ideea ca trebuie sa intri si sa verifici topicurile care te intereseaza. Aaa, deci asta era ! Multam ! Macar puteam fi anuntati ! e veche de cativa ani treaba asta Sat din jud. Harghita, Pista, ungurul si Gheo, romanul prieteni buni, oameni de treaba. Vine Gheo la Pista intr-o zi si incepe sa-l besteleasca : nenorocitule, Basta al vost' l-o ucis pe Mihai Viteazu al nost' ! Bai, zice Pista, asta o fo acu sute de ani ! Da, da' io numa ieri am aflat, zice Gheo !
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum