Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

ITP urgent

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Urgent, poate cineva sa ma ajute unde sa fac ITP in Bucuresti?

Masina merge OK, consuma rezonabil, motor facut acum 6-7 luni, frane ok, frana mana ok.. la ce ar putea sa pice sunt mici detalii poate si aspect.

As dori sa plec la mare in 2 sapt.

Multam frumos anticipat,
0768.460.038 Salut!
Din ce zona esti? Eu am facut in Crangasi ITPul acum 1 an, a costat 90 RONi + inca o atentie ca a cerut omul, tot asa pt chestii relativ minore (un far putin dereglat, odometrul numergea, vitezometrul tot asa) si un prag care trebuia refacut. Daca nu ai gauri in podea / praguri / lonjeroane si daca nu ai jocuri in articulatie iti fac eu ITP-ul.
b28kft a scris:Daca nu ai gauri in podea / praguri / lonjeroane si daca nu ai jocuri in articulatie iti fac eu ITP-ul.

Ca sa fac anuntu' oficial: b28kft, merci frumos pentru rezolvare, scurt si la obiect (si rezonabil). Am ITP pana in 2012 Cu placere. Drive safe
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum