Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

O ultima intalnire: Bucuresti, 20 noiembrie 2010, ora 12:00
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
In principiu vin si eu cu masina de curse. Mai ramane de vazut ce timp este atunci ! uite, care aveti o masina fara sofer i-o puteti da lui boogy sa o plimbe i-as da eu pe una dinter cele doua dar nu cunosc personal omul cu pricina, ca atare nu ma lasa inima. stiti si voi zicala: femeia si masina nu se imprumuta! nici macar bicicleta nu se imprumuta
iulicuta2000 a scris:nici macar bicicleta nu se imprumuta

asa este. am avut experiente tare neplacute cu imprumutatul masinii.
octavian_tom a scris:

asa este. am avut experiente tare neplacute cu imprumutatul masinii.

daca in cele din urma vrei un sofer pt una din oltence la marea adunare... ma ofer sa o conduc cu mare placere. daca resusesc sa fac itp..care din pacate expira pe 7 noiembrie, vin si eu cu B 01 UXD
b01uxd a scris:daca resusesc sa fac itp..care din pacate expira pe 7 noiembrie, vin si eu cu B 01 UXD

ITP ? No problem ITP M-anunti si te rezolv bo1uxd, este musai sa ai incredere in Tiga. Este un baiat tare cum se cade.

De venit, eu vin. Sa vad cum fac sa-l conving pe fratele meu sa vina si el. Eu as veni cu Oltcit-ul meu care nu este in cea mai buna stare (atat fizica cat si morala).
gyorgyoda a scris:

De venit, eu vin. Sa vad cum fac sa-l conving pe fratele meu sa vina si el. Eu as veni cu Oltcit-ul meu care nu este in cea mai buna stare (atat fizica cat si morala).

lasa bre fratele poate are si el treaba , vin eu daca i nevoie de sofer Da' conduci fara itepeu si far' asig.? b 73 mfm.....oltcitu lu mike....cu mine in dreapta....venim si noi eu din pacate achizitionasem o olteanca dar din motive personale am renuntat la masina ... tot voi fi prezent la intalnire:) Tre sa imi iau un Oltcit pentru ocazia asta in special? Sa inteleg ca altfel tre sa vin pe jos Nu trebuie sa iti iei oltcit in mod special ... poti veni ... dar masina ramane undeva departe,nu langa oltcituri Julaikos! Te gandesti si tu la un afis, ceva? Facem afis cu Iulicuta? daca e sa facem ar trebui un banner cat toate masinile( puse una langa alta )de lung ce spuneti?sa ramana pentru posteritate fiindca pariez ca n-o sa se mai adune in veci asa multe.... Glumeam Morolet...stiu GCL , s-ar putea sa am eu nevoie de sofer pt o olteanca, te bagi?
b28kft a scris:GCL , s-ar putea sa am eu nevoie de sofer pt o olteanca, te bagi?

Ce mestere nu esti destul de sofer pentru 2 masini? Imi trebuie 2 cururi pt 2 scaune si n-am decat unul KFT, in cazul in care vin si masina are actele in regula, te ajut cu placere.
B 42 GCL a scris:KFT, in cazul in care vin si masina are actele in regula, te ajut cu placere.

Masinile mele nu circula fara acte in regula sau in stare de functionare deficitara.
b28kft a scris:
B 42 GCL a scris:KFT, in cazul in care vin si masina are actele in regula, te ajut cu placere.

Masinile mele nu circula fara acte in regula sau in stare de functionare deficitara.

mai putin farurile pana nu demult Atunci ramane asa KFT-ule. Cer ban pt offtopic pt iulicuta2000.
La dracu, sunt offtopic.
Ban si pt mine pt offtopic!
Acum realizez... 20 e joi... si eu joi o sa fiu la C-lung, la cursa... pacat pacat ca nu pot ajunge si eu .... eu lucrez si sambata ... aloooooooooooooooooooooo,noiembrie bre talashe...ai tras ceva pe nas?
intr'adevar pica sambata dar e destul de bine pentru majoritatea,sa incercam s-o punem duminica?daca se anunta mai multi pentru duminica cred ca se poate schimba O putem muta si duminca, cum sa nu. Facem cum e mai bine ptr toata lumea
pupa a scris:O putem muta si duminca, cum sa nu. Facem cum e mai bine ptr toata lumea

Sa fie cat mai multe "pufaitoare" pe metru patrat eu 90% vin cu ambele oltence
iulicuta2000 a scris:eu 90% vin cu ambele oltence

bre daca ai nevoie de un driver sunt disponibil...
PS. pt cine vrea un sofer , copilot, etc.. vin cu mare placere
iulicuta2000 a scris:aloooooooooooooooooooooo,noiembrie bre talashe...ai tras ceva pe nas?
intr'adevar pica sambata dar e destul de bine pentru majoritatea,sa incercam s-o punem duminica?daca se anunta mai multi pentru duminica cred ca se poate schimba

Aolo, da. Era tarziu bre, si stii ca eu nu le am cu lunile calendaristice )! ms tiga ,dar daca vin cu ambele o sa conduca sormea rjv-u,ca si asa merge cu el zilnic la bucuresti Sora lu Iulicuta ai ai ai
DanMk20 a scris:

Sa fie cat mai multe "pufaitoare" pe metru patrat

Pufaitoare zici... Bine, o sa tin minte sa-ti slabesc o evacuare... Deci, cum ramane? 20(sambata), sau 21(duminiq)?
Hai cu voturili Mi-e indiferent. Vorba unui betiv de la mine din cartier: a mea merge si noaptea. Adica vin oricand. 21 Parca duminica e mai ok... s Pentru mine e ok in ambele zile . Atata timp cat suntem cat mai multi si facem spectacol e ok . Mestere KFT uiti ca v-am lasat in ceata atunci Hai sa incercam sa stabilim un traseu. Trebe evitate pe cat posibil semafoarele si aglomeratia. Idei, propuneri! Eu zic ca intai sa ne decidem asupra unei date exacte
Traseul e optional, mai important e sa ne intalnim, nu sa ne plimbam fara semafoare?pe dn1 pana la munte mai ales duminica,toti se intorc in bucuresti noi plecam
duminica sa ramana
iulicuta2000 a scris:fara semafoare?pe dn1 pana la munte mai ales duminica,toti se intorc in bucuresti noi plecam
duminica sa ramana

Dar tu cand te intorci ramai in Potigrafu...noi pana in Bucuresti mai avem destul imi permit sa ma intorc in bucuresti,merg pe gaz unu care vine din bucuresti la academie(doar daca nu sta prin zona) sigur baga benzina de mai multi roni ca mine gaz
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următoare
Pagina 3 din 6
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum