Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

A 9-a Intalnire Nationala- Valea Streiului, 21-31 iulie 2011
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Pe mine m-ar tenta o partida de pescuit AMR 26.
Sper s
nu m-a Aia e amenajata de multa vreme. Bine; poti sa mai dai si peste cate una cu surprize. Ca astia...
http://creativemonkeyz.com/roboti/robotzi-s01-ep8-huda/

Iwa, ce se aude cu banerul?
Despre afis; cineva, cumva?

Parca Laurentiu venea cu ceaun si cracane pana acum. Daca el nu vine, iau eu ceaunul si pirostriile? Dar nu stiu daca al meu e asa mare ca al lui. O sa ii fac o poza. In functie de vreme si alte probleme care trebuie rezolvate posibil sa aparem si noi impreuna cu cateva prietene si eventual cine mai merge din Ploiesti sau imprejurimi (pe traseul Ploiesti-Targoviste-Pitesti-Ramnicu Valcea-Petrosani-Baru-Petros-locul de campare) sa ne grupam cumva sa mergem incolonati mai ales ca daca ne pierdem si nu avem semnal la telefon posibil ca unii din noi sa nu se descurce.
Pentru mine ar fi interesant de plecat din Ploiesti de joi de la pranz ca seara sa fim deja acolo si campati si de vineri sa fim pe treaba )
Astept pareri si sugestii de la doritorii din zona. Lua Cam așa arat Mie Fain afisul! Farurile Oltcitului peste padure imi inspira ... un URS!
Plumber a scris:Dar parc Super! Foarte bine arat
Zephirus a scris: da e foarte bine facut mie-mi place .

am o rugaminte la voi ,cine va veni primul sa ia legatura cu mine .
am intentia sa mai fac o incursiune la locatie dar am o jena financiara pe moment dar sar putea sa mai trag o fuga sa vad daca sa mai schimbat ceva referitor la drum .

zefule suna-ma miercuri in saptamana cu pricina .
barutzu a scris:da e foarte bine facut mie-mi place .

am o rugaminte la voi ,cine va veni primul sa ia legatura cu mine .
am intentia sa mai fac o incursiune la locatie dar am o jena financiara pe moment dar sar putea sa mai trag o fuga sa vad daca sa mai schimbat ceva referitor la drum .

zefule suna-ma miercuri in saptamana cu pricina .

nu esti singurul care are probleme financiare ...mai ales cind sunt somer... A.M.R cat? nu mai tine nimeni socoata ? vati dat la ,,fund'' Las cat are ceaunul ?ca eu am unul de 35 L si e inalt dar nu am trepied . Al meu este mai mic. Ceva Silance!!! I'll kill you. Observ c AMR 13-14 zile, depinde de zi ,
Am observat pe harta ca la un moment dat se face o mica bifurcatie, trebuie mers la stanga sa inteleg.

Care cum pleaca, facem o coloana ceva, niste puncte de intalnire pe drum.
Eu ca zi a-si vrea sa plec cel traziu joi pe 28, daca mai pleaca cineva atuncea sa dea un semn, ceva in zorii zilei pe racoare . Silance!!!!!!!!!! I'll kill you !!!!!!.
P.S.Am incercat multe tratamente si terapii.Nici una nu are efect.Nu mai exista nici o speranta de insanatosire. Da ce, a spus cineva ceva de vindecare?! M Sail Mai bine aranjezi cu soferul microbuzului sa te astepte. Cred ca o sa dea dovada de mai multa intelegere(eventual in urma unui mic "stimulent").
Plumber a scris:
iulica pleaca vineri dimineata Ce bine e de voi.Distractie placuta.
Andrei__Octavian a scris:... cam pe la ce ora vrei sa ajungi in Pitesti asa orientativ, sa-mi fac o socoteala cand e sa plec din Bucuresti.
Cam slaba activitatea, sau se va intensifica in ultima saptamana....

P joi mergem si noi ,dar vreau sa veniti la mine si dupa ai sa mergem impreuna ,sa fiu si eu in fruntea toturor .

cred ca pana atunci mai fac o tura pana acolo ca mi-am pregatit OLTCITUL.
Plumber a scris:P Parc Peste dou Cu cine ai aranjat, cu Hai ca va tin eu AMR-ul.
AMR 12-13,dupa caz. fiindca joi dimineata iese din tura si are de facut ceva bagaje+pregatiri...in cel mai bun caz ajunge joi seara In momentul de fata, sansele de a ajunge la nationala sunt extrem de mici. Imi pare rau am facut filmare cutraseul dar e fragmentat si il face cineva si am sa-l postez cand e gataFrom: http://s121.transfer.ro/storage/DSCF258bb-transfer_RO-17jul-bb18f4.mov
To: C:\Documents and Settings\Diana\Desktop\DSCF258bb-transfer_RO-17jul-bb18f4.mov
Size: 184.9 MB (193,865,709 bytes)
Transferred: 184.9 MB (193,865,709 bytes)
trebuie downloads AMR 8 zile

Tare filmul, frumos drumul si explicatiile, pare mai bun decat cel de la Plaiul Foi pe anumite portiuni.Multumim pentru filmare . Drumul arata foarte bine. Peisajul este minunat. Nu am inteles prea bine; cu masinile cum facem?
Maine imi pun afisele pe masina.
Plumber a scris:Drumul arata foarte bine. Peisajul este minunat. Nu am inteles prea bine; cu masinile cum facem?
Maine imi pun afisele pe masina.

Pai din cate am deslusit eu din filmare, ar trebui sa le lasam pe drum una dupa alta, sau sa luam o coasa sa tundem boschetii.Sau vine IWA si ne face drum . se poate intra si cu masina dar trebuie cautat un loc de intrare cred ca la capatul de sus ,practic poiana e plana numai langa drum e un santulet dar eu voi merge joi cu primii care vin si gasim o solutie

cei din sud poate aduceti ceva porumb=cucuruz=papusoi ca pe aici e mic Cum vad ca nu mai numarati invers,numar eu.
AMR=8
am facut filmare cu traseul

"dou nu jap ci jap jap doua palme Ne ajung 2 sticle?
http://www.distileriilevalco.ro/produse/jelinek/Absinthe/98-Absinth+Naturelle+60+0,5L/
Da sa faceti rost de o reteta ca e amar al dracu'. beeeeton deja salivez Bea de aia si ai sa regreti. Da de ce bre? Pe instruc Zephirus cu ce ocazia la Sibiu si pe cand?
Poate ne vedem la un pahar de vorba.
Eu sunt in zona pe 29-30-31 la..Old friend Club Sibiu meeting..... Pai cum sa nu imi para rau ca nu pot veni?
Cit despre licoarea respectiva am niste amintiri neplacute de la Zugreni.Am spu :adio c** ma c** pe gura.Si asta se intimpla noaptea in fata cortului meu.Am scos numai capul din cort.Dimineata faceam sapaturi arheologice.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 7 din 9
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum