Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

interior Citroen Entreprise

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
A vazut cineva vreo data asemenea interior de oltcit, uitati-va atent la panoutile laterale din portbagaj. Si inca ceva, masina nu era prevazuta din fabrica cu banchete in spate. A 3 a foto

http://www.citroenet.org.uk/utilities/entreprise/entreprise3.html Dap, vazut si lucrat la unu' d-asta. Citroen Axel E (Enterprise). Scaunul din dreapta are un sistem care-l pliaza cumva pe lateral. E pt marfa, un fel de mini van. Cel care l-am vazut eu nu avea geamuri laterale spate. Daca cauti mai atent pe forum era un topic deschis pe acest subiect de Dumitru Cristian.
b28kft a scris:Cel care l-am vazut eu nu avea geamuri laterale spate.
Da, si eu am vazut unul acum vreo 10 ani la Petrom, nu avea geamuri laterale in spate, nu stiu daca avea luneta sau nu. L-am vazut din lateral, nu stiam pe vremea aia ca exista si asa ceva, dar cred ca soferul lui trebuia sa fie asta
Click pentru a vedea imaginea  angajez angajez ) Poate asa a fost inventat primul mini mini van Poate nu

http://www.netcarshow.com/renault/1969-4_van/

si mai sunt si altele Am vazut felul asta de Oltcit in1991 si era nou nout si se numea Oltcit 11 si
nu avea bancheta spate .Era mai ieftin decat celelalte . In 1991?Nu cred ca aparuse varianta romaneasca de ENTREPRISE.Si nu cred ca se numea Club 11,ci Oltena Club 11 E.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Caroserie Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum