Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Sfaturi utile - Aplicatii - Drivere - Suport tehnic online

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Asistenta si consultanta tehnica IT. Reparatii hardware si software. Inlocuirea si/sau repararea componentelor defecte. Rezolvarea diverselor probleme ale sistemului de operare, devirusare, optimizare, instalare si configurare hardware si software. Solutii pentru diverse probleme IT. Suport tehnic online ! Puteti pune intrebari direct pe site, in casuta de Shoutbox de la Zona IT ! Pentru mai multe amanunte: http://www.epasystems.ro/zona%20it.html si care e partea de cafenea aici ? ca nu pot sa ma prind !
eu mai degraba as pune-o la vanzari ! sau la "IT' un subiect deschis in cafenea !
ph65edi a scris:si care e partea de cafenea aici ? ca nu pot sa ma prind !
eu mai degraba as pune-o la vanzari ! sau la "IT' un subiect deschis in cafenea !

Salutare !
Nu am pus anuntul acolo pentru ca de multe ori se considera reclama si uneori este sters. In acest caz nu ne alegem nici unul cu nimic. Nici cei care poate au nevoie de ajutor, nici eu care incerc sa-l ofer, atat cat pot. Cam acesta a fost motivul pt. care l-am pus aici, nevrand sa supar pe nimeni si cu gandul ca poate fi de folos celor care au nevoie !
Cu mult respect ! Asta in limbaj academic se cheama spam.
AdyAero a scris:Asta in limbaj academic se cheama spam.

Tinand cont ca acel serviciu de ajutor online sau remote, este total gratuit, nu il consider spam. Daca si cand iti oferi niste servicii gratuit nu e bine...atunci nu stiu ce sa mai zic. Multumesc !
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum