Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Probleme regulament 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Cum este posibil ca in topicul deschis de mine in care vreau sa-mi exprim doleantele nu mai am drepturi?ce fel de administratie e asta?izolam pe cei care nu se supun? Elementele alogene trebuiesc combatute prin orice mijloace . Si-au inceput clonele activitatea ??? doar 6 luni ? da ce a facut ?
Laurentiu a scris:Si-au inceput clonele activitatea ???

Asta te macina pe tine? . Da, prefer sa postez cu id-ul spooky decat cu EEK!, pentru ca majoritatea reactiilor dupa ce am primit drepturi de moderare au fost negative. ca sa nu se mai oftice lumea ca as avea cine stie ce drepturi speciale pe aici, am ales acest user, insa tot eu sint acelasi .

Ontopic... ce naiba a mai scris iulicuta?
spooky a scris:1. Asta te macina pe tine? .
2. Da, prefer sa postez cu id-ul spooky decat cu EEK!
1. Eu stiam asa ca nu ma macina nimic.
2. Logica ta ar fi fost buna daca ti-ai fi anuntat singur noua (pt unii) identitate si nu sa fii tras de limba. Iti place mult de tot sa pui totul pe puncte... 1., 2., 3..... , ia povesteste-ne, de unde a aparut aceasta pasiune subita pentru organizare? . Incearca si cu a), b) , c) .... , e posibil sa iti placa si mai mult... n-ai de unde sa stii pana nu incerci, nu? Buei, in loc sa beti o bere la umbra impreuna, voi va ciondaniti?

On topic: iulica probabil nu a scris nimic deosebit de nota lui obisnuita, dar mai mult ca sigur de data asta nu a avut sapca. Daca stiam, ii dadeam eu una, ca am mai multe (si tocmai am mai primit una la coasta la Teliu ). Eu unul, sincer, incep sa cred ca adminul are ceva cu el si nu invers.
cristi_s a scris:Eu unul, sincer, incep sa cred ca adminul are ceva cu el si nu invers.

Caile iubirii sint tare intortocheate, o sa inveti si tu cand o sa cresti mare... Macar poate ii suspenda banul pe partea de cluburi, ca sa mai scrie si el una alta.Stima.
spooky a scris:a) Iti place mult de tot sa pui totul pe puncte... 1., 2., 3.....
b) de unde a aparut aceasta pasiune subita pentru organizare?
c) Incearca si cu a), b) , c) .... , e posibil sa iti placa si mai mult...

a) Normal ca-mi place si in plus de asta, vreau sa se stie CLAR la ceea ce ma refer si sa nu las (ca altii) loc de interpretari.

b) de cind a aparut forumul dar unii, abia mai spre sfirsit s-au trezit cu asa ceva.

c) Uite ca am incercat si nu-mi prea place.

P.S. Ai un stil de GUVERNANAT de a intoarce lucrurile asa cum le doresti tu si de a te eschiva de la niste raspunsuri directe. Sa stii ca nu arata arata deloc rau nici cu a), b) , c) ... Daca si-a luat Iulicuta ban cat scrie la profil e trist. Nu are rost sa dau nume sau sa fac insinuari dar sunt unii pe forumul asta care au dat cu mucii in fasole de n ori, si la modul nasol.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum