Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

A 10-a Intalnire Nationala - Sambata de Sus, 3-5 august 2012
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Zephirus a scris:...logic, c
Zephirus a scris:...e adun

Doo bucati
bre tricoul poa sa fie orice culoare in afara de roz si verde,atat timp cat nu dau banii pe el il port zi si noapte )
Ce sa mai,vorbim discutii...pana la urma doar astia din mica lista suntem?de ce nu se inscriu toti care vin?unde sunt zmeii care an de an zic ca vin? ahahahaaaa haa iulicc Nu, nu, nu, nu!
Pentru modelul p Conceptul este bun, dar abordarea grafic simplu trebuie s Ai bre, acu ai dat-o pe "greaua mo Ba,aveti grija cu moaca mea pe acolo.
iulicuta2000 a scris:p unde bre?scrie-mi unde ca mie imi pare corect intalnirea.....bla bla bla ce-i drept cand am facut afisul aveam doua beri reci la bord,acu n-am nici una dar sunt rupt de oboseala da' oricum cu n sau fara n la locul lui,daca afisul nu place nu-l modific Cristi lasai sa isi spuna oameni parerile in mod decent si hai cu dragu ala de oltcit rosu la intalnire!Ca tare drag mi-ar fi sa il vad.
Restu ne vedem acolo! @Zephir - bre cu gandirea ta poti sa stai acasa !

Ideea este urmatoarea: mi se par de 2 lei discutiile astea de KKT ! Cine vrea sa vina sa vina, ci nu sa stea acasa. Iar cui nu ii convine ca vin oameni fara oltcit sa se duca unde vor ei !

Eu unul vin acolo sa ma simt bine, si sa ma intalnesc cu oameni pe care nu i-am mai vazut de o gramada de vreme (din varii motive).

ZEph din punctul meu de vedere poti sa stai 2 saptamani in centrul fagarasului cu masina in toate felurile, dar eu zic ca singurul mod sa atragi atentia e fie sa ii dai foc sau sa calci cativa politai....

Si va rgo terminati cu discutiile astea !

In alta ordine de idei, eu aduc bannerul, restul fiecare cum poate .
Eu voi ajunge vineri seara la un moment dat, dar o sa ma opresc si in Sambata de sus sa schimb rotile, daca vrea cineva sa se tina dupa mine / sa ma tin dupa el o rezolvam la telefon.

p.s. cristi daca vi cu opelul pe capota xm-ului te alerg Cum ramane cu coordonatele si indiciile? uitai

se rezolva pana atunci. Aha.Sa inteleg ca E-ON va asteapta cu drag la intilnire.
Asa reiese din afis. Cu drag si-o palarie, sa ne astepte. Calde salutari (de la 54 de grade) din nou. Tocmai am fost informat ca pe 5 o sa mi se termine liberul, deci n-am cum sa mai ajung. Poate cu alta ocazie.

Asadar, lista este:

1. Plumber cu Șoimul Mileniului
2-Iulica si Cristina cu prazul turbo 80%
3-Alex si .... inca o pesoana cu Cj 94 LoW
4. Dreamer aka Drinker )
5. iwa cu sefa si carabusul cu breton ma anunt si eu ca participant cu Fulgerul Carpatin .....cu toate ca va rog sa ma puneti sub semnul intrebarii.o sa fac tot posibilul sa ajung.macar in trecere sau o noapte.

nu stiu cum o rezolv cu concediul in perioada aia.
plus ca daca nu coincid planurile cu ale sefei posibil sa iau bataie

oricum va tin la curent.

e la cort sau pensiune in final?? ca nu am stat sa citesc tot topicu

aduc eu zaibaru? Avem posibilitate de cort, dar si de pensiune. Dupa preferinte ..
Adu` zaiber ... adu` atunci ca sa fie traditia completa....

o sa vin cu acelasi cort care "ne-a suportat" si pe noi in incursiunea aia prin europa...

pe langa vin...o sa aduc evenetual si o tuica de prin 2005.... ...si asa sta in beci de o gramada de ani.

dar sa nu vb degeaba...ca parca vad ca nu ajung e pacat sa o lasi sa stea acolo din 2005 .... te ajut eu cu ea Promi .. Ti scarm Ce bre, vrei s bai baieti si fete....nu prea se anunta vremuri bune.cel putin pt mine. nu cred ca pot sa ajung ...deci prin urmare si ce promisesem mai sus nu cred ca o sa apucati sa degustati...

eu sper in continuare dar....ramane de vazut la mine a Aha, Se anunta o participare ametitoare

E bine ca o sa fie mai mult de baut pentru noi .

Revin cu locatia exacta Din pacate probabil ca asta va fi si ultima intalnire... au ramas atat de putine Oltcit-uri... Prin Giurgiu mai vad doar vreo doua circuland rar, si am mai vazut o data circuland unul in Ruse acum 3 saptamani. Hai cu distilatuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

EEK! a scris:Din pacate probabil ca asta va fi si ultima intalnire... au ramas atat de putine Oltcit-uri... Prin Giurgiu mai vad doar vreo doua circuland rar, si am mai vazut o data circuland unul in Ruse acum 3 saptamani.

daca nu circuli in partea potrivita a tarii ... in craiova mai sunt inca destule .... ca nu activeaza sau nu intra pe net e altceva ... dar in fiecare zi vad cate una cel putin in trafic ... dar dupa experienta de duminica am constatat ca totusi lumea se uita ciudat cand vede 4 unul dupa altul aha EEK are dreptate...din ce vad eu Plumber e singuru pasionat adevarat cu o masina pe masura care merge la intalnire din pasiune...restu' din ce vad merg la distractie, mancare, bautura hopaaa chiar se treze mai u
Danutz Bratosin a scris:EEK are dreptate...din ce vad eu Plumber e singuru pasionat adevarat cu o masina pe masura care merge la intalnire din pasiune...restu' din ce vad merg la distractie, mancare, bautura

de unde ai scos-o pe asta? ) ma bucur ca mai sunt pasionati pe aici si atat,comunitatea asta nu exista,nici macar online nu mai exista,exista doar cativa posesori de oltcit si cam atat...

cine mai vine pana la urma? eu inca sper ...
iulicuta2000 a scris:cine mai vine pana la urma?

me Oricum ar trebui facut ceva sa se vada ca e o intalnire Oltcit, macar sa fie parcate ambele masini una langa cealalta. am vb si cu:
- calinu mic incearca si el sa ajunga, in functie de programul de la job
- banditu vine sigur.

p.s. @ astia care va dati cu parerea pe aici. Ma bucur ca sunteti atat de increzuti si nu sunteti in stare sa faceti nimic. Toti va dati cu parerea ca oltcit in sus sau oltcit in jos, dar nu il vad pe nici unu venind la intalnire, in schimb plangeti ca nu se face nimic. Felicitari si tot asa

Cu restul cei care au, au avut sau nu, dar carora le face placere sa stea la un pahar de vorba cu altii ca ei o data pe an sub un pretext cretin ma intalnesc la sambata
iwa a scris:....... carora le face placere sa stea la un pahar de vorba cu altii ca ei o data pe an sub un pretext cretin ma intalnesc la sambata

da motane , o s nu am abandonat ideea si incerc in continuare sa vin....

momentan schimb rulmentii cu ace ca s-au dus pe stanga.

revenind al subiect.....I pray to God that I make it.

p.s.

cu gagicile se vine?..si nu ma refer la masini
stuparu_mihairadu a scris:.........cu gagicile se vine?..si nu ma refer la masini

Da ce, ți s-a p
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cluburi Oltcit Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următoare
Pagina 5 din 9
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum