Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

ban
Pagina 1, 2  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Sincer eu m-am saturat sa vad cum forumul se umple cu retardati mintali in frunte cu copchilul ala de cristiii.
Nu vreti sa supunem al vot?
Eu votez pentru banarea acestui utilizator pe o perioada minima de 3 luni(cum si Iulicuta a luat ban asa poate lua si asta care incalca regulamentul) Ban Cristii? Exclus! Suspendarea contului! Cristii si gyorgyoda. Votez si eu pentru banarea lui Cristii Cred ca am mai scris intr/unn post, dar revin.
Dati cite un 'ban' (1-2-3 luni) in loc sa suspendati conturile (doar o parrere).
Daca sunt fani Oltcit, isi vor revizui comportamentul si vor avea acces la discutiile forumului; daca nu... nu vor mai intra pe conturile respective. Poate la 14-16 ani eram si noi la fel. Asta nu are si nici n-a avut Oltcit. Are bunicul lui.
Suspendarea contului e mai buna! bai, inca nu am, dar o sa imi cumpar, si nu imi cumpar numai unul, ci mai multe, pentru ca ce fac, o fac numai din pasiune!!!!!!!!!!!!!!
daca nu eram pasionat de aceste masini, nu intram pe forum, si mai ales nu imi cumparam o caruta de piese pentru oltcit.
Grx, ai perfecta dreptate.
La varsta de 14-16 ani, toti erati la fel cum sunt si eu acum, ca doar nu v-ati nascut genii din nastere Parca-l vad, peste cativa ani, cu un Logan 1.4 second hand, fost taxi Doar din pasiune

Suspend Cristii !!!!!!!!!!!!!!! nici vorba
tot la oltcit raman
sa fac ceva pe toate loganurile vezi-ti de viata cristii pana ajungi tu sa-ti iei permisul o sa bage astia la taxe la inmatriculare si poluare de o sa te coste cat un m3 ai un oltcit cu acte pe numele tau, no offence, daca strangi jdemii de posturi in 3 luni nu inseamna nimic. La varsta ta nu ai nevoie de forumul asta pe cap, fa-ti un subscription pe wow-europe.com... Votez pentru excluderea individului înregistrat ca "Cristii".

Și ca să nu deschid un topic nou, votez pentru ridicarea ban-ului și reîntoarcerea sa triumfală, așa cum merită pe deplin, iulicuta2000. sunt deacord cu ridicarea ban-ului ,lui iulica +1 la ce a spus zephirus despre ridicarea ban-ului lui iulica.
rabbitdani a scris:+1 la ce a spus zephirus despre ridicarea ban-ului lui iulica.

+1 Mulțumim, cu respect, seniorului care în sfîrșit ia atitudine și se alătură!

La mai mulți! +1 si din partea.
Cand am avut nevoie Iulica mi-a oferit sfaturi,mi-a ascultat necazurile,mia vandut piese ce am avut nevoie.
Este un om de nota 10+ dupa parerea mea. Cristiii te rog frumos sa te abtii din postarea pe acest topic. Lasă-l mă să se desfășoare! Ca să se lămurească lumea! (în caz că mai e nevoie)
Cristii a scris:bai, inca nu am, dar o sa imi cumpar, si nu imi cumpar numai unul, ci mai multe, pentru ca ce fac, o fac numai din pasiune!!!!!!!!!!!!!!
daca nu eram pasionat de aceste masini, nu intram pe forum, si mai ales nu imi cumparam o caruta de piese pentru oltcit.
Grx, ai perfecta dreptate.
La varsta de 14-16 ani, toti erati la fel cum sunt si eu acum, ca doar nu v-ati nascut genii din nastere

La varsta ta munceam la un motor de motocicleta Java sa invat si sa stiu de ce-mi fuge de sub cur cand o acceleram
Aaaaa , si mergeam fara permis ca-mi permiteam . 5 ani fara permis fara sa dau o amenda sau sa-mi fie facut proces-verbal . Era buna si securitatea la ceva pe vremuri chiar de nu aveam neamuri politiste :p +1 intoarcerea lui iulicuta2000 + scuze din partea Adminului pt banarea lui! Hai bre.... supralicitezi... deși... îmi place ideea aș vrea s-o văd și pe asta! as vrea sa am si o motocicleta
mi se pare ca java este ceho-slovaka +1 ptr ridicarea banului lui Iulica.

+1 pentru banul lui Cristi +1 pt ridicrea banului lui iulicuta !
Restul nu ma intereseaza ! +1 ptr ridicarea banului lui Iulica +1 ptr ridicarea banului lui Iulica.

+1 pentru banul lui Cristi

... Mulțumim cu respect încă unui veteran, cît și altor membri marcanți!

La mai mulți!

java

..și tocmai ce spuneam de libera desfășurare....
io unul parcă n-aș mai vota pentru excludeea lui... a început să mă distreze, deși de obicei prostia mă indispune +1 pentru reabilitarea lui Iulica
sa lasam cainii sa latre la luna ,e a tuturor
barutzu a scris:+1 pentru reabilitarea lui Iulica
sa lasam cainii sa latre la luna ,e a tuturor

subscriu . nu te pune cu aia mci care inca mai au suzeta la gat
pentru iulica +2 daca se poate : TREZIREA!!! democratia, ca si comunismul, este o utopie!!!

Dar merita incercat!

+1 pentru iulica! desi se voteaza banarea mea, +1 pentru iulica +1 x 13 pentru Iulica
-1 pentru Cristii. Hoțul strigă hoții !!!

Ce taaareeee ) ) ) Mai Zephirus vezi ca sunt neam cu tine! Lasati offtopicul....
Tine "cineva" cont de voturile noastre?....ca la noi la nimeni Baieti, faceti lobby ? +1 pentur iulica
cristi nu stiu cine e ca nu mai citesc forumul decat extrem de rar, dar daca voi vreti ban sa fie !
Gabii a scris:Baieti, faceti lobby ?

Lobbying Charles Cunnigham Boycott. Suspend Cristii si gyorgyoda ! Unban iulicuta2000 !!! Si eu votez pt. revenirea lui Iulica pe forum. Referitor la Cristii eu cred ca baiatul a realizat ca a gresit si asteptam indreptarea comportamentului sau fata de noi,astia mai batrani! da, imi indrept comportamentul dar si ei sa isi ceara scuze pentru jignirile adresate mie Vă rog frumos să mă scuzați, dacă v-am pricinuit neplăceri, dacă v-am jignit și ofensat te scuz.....te scuz maria ta Bun. Acuma dați-i ban eram sigur ca asa ai sa procedezi
Zephirus a scris:Bun. Acuma dați-i ban

Se vede de la o posta ca in vinele acestui om curge sangele lui Stefan ... cel Mare eu am incercat sa fiu cat mai serios, sa vorbesc frumos, dar am vazut ca nu se poate!
asta este
poate daca ar lasa mistocariile, ar putea fi mai apreciat, si nu numai el, ci si altii care gandesc tot ca el
gyorgyoda, nu te mai chinui sa le spui atatea, ca orice le-ai spune, le intra pe o ureche si le iese pe alta
spooky a scris:Elementele alogene trebuiesc combatute prin orice mijloace .

bibi a scris:
Tine "cineva" cont de voturile noastre?

Da. Pana acum sunt vreo saisprezece cereri. +1 pentru Iulica +1 pentru domn' Iulica!
Cat il priveste pe Cristii, nu m-a calcat pe coada n-am treaba! Alo dom' moderator.....nu iei nicio decizie?
Cristii mai taci naibii din gura,nu mai posta aici.Ai facut harcea pacea forumul.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum