Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Oradea

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Am vorbit cu un om din oradea si a zis ca are niste piese de oltcit si am fost de acord sa le cumpar dar nu trimite in tara.
Ma poate ajuta si pe mine cineva care este din oradea sa ia piesele de la el si sa mi le trimita?
Haideti ca nu este degeaba.
Celui care ma ajuta ii fac cinste cu un suc sau o bere dupa preferintele lui. nimeni interesat sa ma ajute ? Daca se gaseste cineva, vezi sa nu fie cumva Valeriu Blaj care actioneaza prin acea parte a tarii (Timisoara, Salonta). pai de ce?
e tot ca in genul lui Grigoras Cristian sau a lui Madalin Zolti? http://forum.oltcit.ro/viewtopic.php?p=307395#307395 aaaaaa, deci despre valib e vorba
oricum, nici n-aveam de gand sa fac afaceri cu valib Copchile chiar te intreci cu gluma... cu ce drept faci un om nenorocit daca nu ai avut niciodata de a face cu el? Mai zic cei care au fost patiti, dar tu..? Nu ca i-as tine apararea, dar si eu am avut de a face cu el (vanzari-cumparari) si de fiecare data totul a decurs perfect... plus diverse altele la care m-a ajutat mult. Asa ca.. maturizeaza-te si daca s-ar putea sa se intample treaba asta pe acest forum ar fi perfect. sunt matur, asta-i stilul meu, obisnuieste-te cu el Mare-i gradina ta Doamne.!
Alex.Pap a scris:Mare-i gradina ta Doamne.!

degeaba, nu te asculta Dumnezeu ca esti pacatos
Cristii a scris:aaaaaa, deci despre valib e vorba
oricum, nici n-aveam de gand sa fac afaceri cu valib

Ce faci,ma,baiatule?Ai modificat mesajul?Credeai ca nu se observa?
Aseara l-ai facut pe omul asta ''nenorocit''.Cum iti permiti?E mult mai mare decat tine.Il cunosti?Ai avut de-a face cu el?Ai luat tzeapa de la el?Nu ti-e rusine?
Nici cei care au facut afaceri cu el si pretind ca au fost tzepuiti,nu au scris pe forum asemenea cuvinte.Masoara-ti cuvintele.
Rog pe domnii moderatori sa ia masuri eficiente impotriva copilului astuia.Constat ca perioada de ban nu a fost suficienta. ce sa fac, traiesc, da l-am modificat, nu, nu credeam ca nu se obeserva
avem ceva de impartit?
lasa-ma in pace Cristii, cred ca ai prea mult timp liber..
Si prea multa energie neconsumata..
Si prea multe ganduri aparute din lipsa de activitate..
Ca si sfat, fa si tu ceva util, nu toata ziua pe net. Ia-ti gagica, ia-ti un caine, ia-ti un acvariu, nu trai degeaba doar in fata monitorului..
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum