Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Impreuna suntem mai puternici

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Ori reclama vodafone isi atinge mesajul ori...
Stiu si eu pe cineva...
Azi ,de ziua copilului, in timp ce eram pe la Palas m-a prins o ploaie torentiala de mama mama,m-am adapostit si asteptam sa se mai pototleasca vremea .In timp ce ma uitam pierdut pe strada la masini si bombaneam de ce am venit eu pe jos,un copil incerca sa treaca strada ,statea pe marginea trotuarului si era pregatit sa tasneasca printre masini ,parca mai mult ii era teama de ploaie decat de masinile care circulau.Un nene opreste masina in dreptul lui si ii face un semn ,pustiul urca dezorientat inapoi pe trotuar cautatnd cu privirea o gaura sa traverseze.Omu trage pe dreapta pune avariiile si coboara rapid din masina spre pusti.Ma pregateam sa fluier sa lase copilu in pace,cand deodata vad ca ii intinde mana si il ajuta sa treaca strada dupa care copilu o ia la fga spre adapost si omu inapoi la masina .Pe mine m-a atins gestu omului asta Daca langa butoanele de "profil", "mp", "email", "yim" si "msnm", forumul ar fi avut si un buton de "thanks", l-as fi apsat. Frumos din partea lui....pacat ca multi altii n-ar face ca el
MadWolf a scris:Daca ... forumul ar fi avut si un buton de "thanks", l-as fi apsat.

Aidoma. e bine ca mai exista si oameni ... ..era tasu'...mai...
era tasu'...mai..

Initial si eu am crezit asa ,pana l-a trecut strada si ia dat drumul dupa care sa intors in masina s'o plecat fiecare cu treaba lui.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum