Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

de vanzare diverse piese

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
2 faruri ro in stare buna, au oglinda noua
carburator 1100, nu stiu daca mai are jiglerele in el, insa a fost desfacut pentru a fii curatat, a fost curatat, cine se pricepe sa il regleze, se poate umbla la orige jigler, daca nu ma insel. in dau cu tot cu, cutia de amestec de sub el
vand aprindere tranzistoriala-cutiuta rosie ce protejeaza platina
un cablu de aceleratie(parca), nou
set buse spate cu tot cu aparatorile antipraf, si bucsele alea de cauciuc. sunt noi.
telescoape spate bune
scrumiera ilumintata
plasticul de la climatizare modificat cu leduri
ceas plafoniera
mai am si alte piese insa nu imi vin acum in minte. Cumpar Racord evacuare in Y din pacate de ala nu am. scuze!
telescoape spate bune
Te referi la cele de la luneta sau amortizoarele de la roti spate ?! amortizoare spate ma refeream

up!
set bucse spate cu tot cu aparatorile antipraf, si bucsele alea de cauciuc. Sunt noi.

Hau maci?
Merci! am trimis mp Bucsi pentru amortizoare fata(partea de jos), ai cumva ? din pacate nu Un up si de la mine!
Vanzator foarte serios!
Recomand! Partea de bord cu ceasurile, butoane, sateliti etc ai?vinzi? sa le stapanesti sanatos bucsele !
'stuparu_mihairadu' am trimis mp up!
2 faruri ro cu oglinzile in stare foarte bune
o aprinere modulara
un eebio
aprinderi clasice si electronice complete
si mai am cateva piese, un cablu de acceleratie nou
ceas pentru plafon romanesc
si mai am si alte piese insa trebuie sa fac o lista cu ele ca nici eu nu stiu cate mi-au mai ramas up!
2 faruri ro ca noi, 30 lei amandoua.
2 sau 3 pompe de benzina, 10 lei bucata
cablu acceleratie nou, 15 lei
ceas plafoniera in stare buna de functionare 10 lei ce culoare are ceasul? gri daca e in stare buna, nezgariat, nedecolorat, ii merge ceasul si e fara defecte il vreau eu in partea din spate, are o fanta facuta pt ca am avut oglinda prinsa de caroserie. in rest nu are nimic, ceasul l-am cumparat de nou salut , un vibrochen bun ai cumva?[/b] din pacate nu mai am. am dat 2 motoare si 3 cutii de viteze la fier vechi, pt ca nu le-a luat nimeni. mai am vre-o 4 delco-uri, cateva capace de delco, vre-o 2 bobine, si alte chestii , intr-o galeata, pe care cred ca le voi arunca up. ceas plafon, suport casetofon, eebio, aprindere tranzistoriala, aprindere electronica, ceasuri bord, 3 pompe benzina, antretoze delco, alarma auto up
ceas plafon 10 lei
suport casetofon 15 lei, complet, cu tot cu rama, si cu prinderea in bord
eebio 25 de lei
aprindere tranzistoriala 25 de lei
3 pompe de benzina, la pretul de 15 lei toate
scrumiera iluminata 10 lei
antretoze delco, nu mai stiu cate am, dar le dau pe toate la 15 lei
etc 3 delcouri clasice ro + 2 pompe de benzina, cu antretozele aferente, toate la 25 lei ceasul de plafon ma intereseaza .unde le ai? la constanta am toate piesele ramase de pe masina salut. mai ai cumva eebio? da e complet, cu instructiuni? folosit, nou? ce pret? Nu are instructiuni si nu e nou. Ii lipseste senzorul ce vine pe clapeta de acceleratie, insa eu i-am facut o improvizatie pe frana de relanti cu un papuc ce facea contact direct pe tija de acceleratie. Am pus si poze pe forum cu modificarea. De functionat functioneaza deci mai esti interesat de eebio? instructiunile se gasesc pe net, asa l-am montat si eu sunt interesat, dar iti dau un raspuns sigur pe la jumatatea lui februarie, intai sa-mi iau oltcitul. Mai ai eebio ?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum