Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

piese ieftine vind
Pagina 1, 2, 3, 4, 5  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
motor Oltcit Club Franta aproape nou-400 lei
(se poate dezmembra si lua piese din el,dar e pacat ca motorul e impecabil)
placa presiune Valeo+disc+rulment-100 lei,aproape noi
placa presiune Rom. noua 80 lei
una planetara Franta,are un pic joc,dar mic-80 lei
3 demarouri,2 alternatoare,3 carbelitoare Rom. functionale-250 lei toate
un delcou original Franta Ducelier complet,cu capac si fise aproape nou-80 lei
4 pompe benzina Rom.IPSA-10 lei bucata
1 filtru aer nou 25 lei
1 far drt.Seima bun 30 lei
u
n set segmenti ptr.Oltcit Club -40 lei
un volan maro marca Citroen+parasolarele,tot maro-100 lei
10 placute frina fata+16 placute frina spate+12 placute(pastile) frina mina-unele sint putin uzate,altele noi+1 etrier frina spate-80 lei toate

preturile la unele piese sint usor negociabile,mai am si altele vezi pe;Tocmai ro.la piese si accesorii-piese Oltcit-pozate,unele din ele si
lista continua in urmatoarele seri.
Am o rugaminte,pentru cei interesati vorbim la telefon-0770189676. ma intereseaza culbutori noi de 1.1
Cate bucati si la ce pret le aveti? Noroc Alex,culbutori noi nu cred ca mai gasesti ,i-ai vazut pe cei care i-am pozat pe tocmai ro 15 lei bucata,miine vine sa-ivada cineva. 6 amortizoare fata in stare perfecta-20 lei buc.
4culbutori cu axe de 1300-15 lei buc.
doua planetare rom. ptr Oltcit rom. noi-80 lei buc.
doua bascule inferioare complete stare f. buna-30 lei buc.
doua bascule superioare complete stare f. buna-30 lei buc.
etajera care acopera portbagajul,in spate spre luneta,noua-30 lei
una broasca motor-50 lei
una incuietoare cu cheie ptr.haion noua-50 lei
doua iale cu cheie ptr usi noi 40 lei
bordul cu ceasurile si satelitii si cablu km pe el sigilat-80 lei
4 fuzete pt.roti Franta,doua de fata si doua de spate complete,cele de spate cu super rulmentii originali si simeringurile pe ele 120 lei toate.
una teava cotita de plastic care se prinde de aripa,in care intra busonul de benzina e noua -50 lei
una elice Franta noua-60 lei
una capota fata culoarea alb 40 super buna-50 lei
una masca fata,cea metalica pe care sint montate farurile,aproape noua,ne lovita,ne ruginita-40 lei
3 discuri de frina spate f.b.-30 lei buc.

lista continua in zilele urmatoare,ne auzim la telefon. teava igrec (Y) de esapament noua de fabrica
-ornamente cromate contur aripi spate si platfon+clipsurile de prindere -80 lei un set am.
-tapiserii ptr.usi,haion si kedere originale in perfecta stare,
-perii ptr.geamuri usi f. b.si stergatoare parbriz si luneta
-motoras ptr.spalator parbriz si vase lichid ptr. fata si spate
-releu de semnalizare
-cabluri ptr. capota,acceleratie,frina mina,reglaj faruri,kilometraj etc.
-diferite suruburi si piulite,cleme,minere ptr usi,macarale de usi etc

preturile sint negociabile si discutabile,vorbim la telefon,nu prea am timp sa intru pe calculator.Multumesc celor interesati.

Lista continua in urmatoarele zile. ma intereseaza planetarele ... ce intelegi tu prin oltcit ro ...si un cheder de hayon ... te sun maine Sunt planetare de RM.Astept si eu poze cu planetarele de o saptamana si ceva de zile. PE ACEASTA CALE DORESC CA LE MULTUMESC TUTUROR CELOR CE M-AU CONTACTAT SI-AU CUMPARAT PIESE OE OLTCIT DE LA MINE SI CRED C-AU FOST MULTUMITI DE CALITATEA SI PRETUL OFERIT SI LE PROMIT CA LA VIRSTA MEA NU-MI PERMIT SA INSEL SAU SA DEZAMAGESC PE CAREVA SI,CA SI PINA ACUM,PE VIITOR PENTRU CEI INTERESATI AM SA LE DAU NUMAI PIESE BUNE SI DE CALITATE.

-Despre cele doua planetarele de RM va anunt pe cei interesati ca le-am pozat si se pot vedea pe Tocmai ro. la -piese oltcit-piese si accesorii-Bucuresti ,fiindca aici nu am reusit.Va astept la tel.0770189676. Am dat azi planetarele ptr Oltcit RM primului amic care ma sunat la tel.si le-a vrut cu adevarat, si i-mi cer scuze fata de ceilalti care doar sau interesat de ele prin mesaje,dar nu au fost hotariti sa ma sune la tel. si sa vina sa le ia.
Amicului care le-a luat ii urez sa le foloseasca sanatos si sa-l tina cit va trai masina. adaug la vinzare urmatoarele piese :
-un y nou de fabrica si o toba intermediara noua-100 lei
-un haion complet culoare alb 40 (galben) vopsea originala de fabrica ne ruginit sau lovit,este de la Oltcit Club-120 lei
-bancheta din spate cu spatar curate si tari sint super -50 lei
-una bobina inductie Czecoslovacia cu rezistenta pe ea aproape noua-40 lei
-un etrier frina spate-30 lei
-una elice motor Franta-80 lei
-un set motor aproape nou-camasi-pistoane cu bolturi si un set de segmenti nou de 1100 de fabrica(cumparat in 89)-200 lei
-un amortizor sustinator de haion-20 lei

mai am si alte piese si le dau ieftin pina la epuizarea celor pe care le mai am. Adauga te rog si pret la fiecare produs. Intermediara la ce banii? ... Adaug la vinzare urmatoarele PIESE NOI ptr. Oltcit :

bari torsiune fata set,stinga-dreapta -100 lei
rotor ptr.alternator-40 lei
racord frina spate doua bucati-40 lei
doua cabluri frina parcare,set-30 lei
doi rulmenti roti fata,cei dubli-70 lei bucata
pinion cremaliera,una buc.-40 lei
minere viraj ( maro deschis),doua buc.-15 lei bucata
minere viraj (negre+suruburi de prindere) trei buc.-15 lei bucata
filtru separator ulei una bucata-25 lei
doi suporti plastic ptr. cabluri bujii-10 lei
priza aer cald una buc-10 lei
lampa lumina in safe una bucata-25 lei

Rog pe cei interesati sa ma sune la telefon ptr.detalii.Va multumesc pentru intelegere. Am adaugat o lista noua cu piese noi la vinzare un vibrochen ai cumva ? Am avut doua vibrochene f.b.anul trecut cind nu stiam de acest site si pacat de ele ca am facut curatenie in garaj si le-am dus la fier vechi,dar am sa incerc pe la prieteni si-am sa te sun.Mi-a mai ramas un set de cuzineti ptr. vibrochen standard buni dar nu noi si un set de cuzineti ptr.biele la fel sii dau pe toti la 30 lei.Mai am si nu set de supape de admisie si de evacuare aproape noi,si sigurante ptr. supape,si arcuri. tinema la curent . salut pompe de benzina?

Astept si eu un mesaj privat daca mai sunt, pretul si cam in ce stare sunt. Eventual a mai buna sa ajunga la mine daca e )

Multumesc mult si o zi buna va doresc! Motorul il mai ai? e 1.3?un ultim pret? Adaug la vinzare urmatoarele piese pentru motor si altele:
--Motor aproape nou Franta,de Oltcit Club 1100,km reali 18000,pret-700 lei,putin discutabil.
-nou,un set motor GOETZE ptr.Oltcit 1100------Sa vindut
-un set segmenti GOETZE ptr.Oltcit 1100 noi-150 lei
-4 camasi,4 pistoane cu bolturi si sigurante la capete aproape noi,retinute de la un motor care avea doar 30000 km,de.Oltcit 1100-140 lei
-un set segmenti Rom.ptr. motor Oltcit Club 1100 nou-60 lei
-doua axe cu culbutori ptr.chiulasa de 1300,ca noi-80 lei amindoua
-9 supape de admisie ca noi de 1100(nu necesita rectificare,se pot lapui usor pe scaunele chiulasei,meseriasii stiu despre ce vorbesc)-10 lei bucata
-9 supape de evacuare ca noi de 1100(de asemenea)-10 lei bucata
-sigurante de supape,arcuri,talere am citeva pe care le ofer gratis celor ce cumpara supapele(ca la promotie),sau separat 2 lei bucata ptr cei ce vor doar acestea.
-cele doua tevi scurte,stg+drt din fier,ptr.gaze, care se infunda si ruginesc si fac legatura intre motor si evacuare,ca noi-20 lei bucata
-una caracatita ca noua,cea pe care se monteaza carbelitorul-80 lei
-Alte piese:
-un set de chedere ca noi,doua de