Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Magazine piese OLTCIT

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Cine cunoaste magazine cu piese la preturi rezonabile sa-mi impartaseasca si mie, pls.
Pe mine ala de la Razoare, m-a dezamagit... am intrebat de fise si capac delco ducea spre 800 000

Mai era la Turda; stie cineva cum sunt preturile? pai preturile sunt reale...
un set de fise tesla(330mii lei), cehe(350 sau 370mii lei)
capac delcou(500mii)
.... Magazin peste drum de Liceul Iulia Hasdeu pe Dimitrov si bineînțeles
www.acsa.ro
kosson a scris: si bineînțeles
www.acsa.ro

Off topic: Dar chiar nu puteau sa faca un site mai ca lumea? Lol, aici in Craiova capac delco = 380 000 Str Nitu Vasile vis-a-vis de Adm. Financiara Sect.4 sau magazinul Rotaco pe Bd.Brincoveanu undeva pe dreapta intre Sos.Oltenitei si str. Secuilor.Telefon Rotaco 3325988 (vezi ca lucreaza si duminica. eu l-am luat din oradea...in iarna...500mii...fara alte taxe(adica l-am comandat de la un magazin de piese auto din salonta, iar proprietarul nu mi'a mai pus taxa de transport+adaos)
daca il luam normal...era 650mii.... Magazinul de la Dimitrov e cel mai scump magazin. Nu se merita sa iei nimic de acolo. Parerea mea. Mai este magazinul pe Turda....are preturi destul de acceptabile! Chiar, stie cineva un magazin cu piese in CLuj-Napoca sau in zona ?? Pe Bucuresti ( nu stiu la ce numar)e unul,mai sunt piese la service-ul de pe Ialomitei si mai e un magazin pe undeva prin spate la fabrica de bere. Astea sunt pentru Cj Napoca. Ai incercat pe 1 mai , au tot ce vrei de la accesorii la cel mai mic beculet
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum