Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Permis de conducere
Pagina Anterioară  1, 2

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Bibloteca la care te referi o ai dupa tine ,este vorba de atestatu profesional care e valabil 5 anisori lalendaristici , Dar le a mai esit o prostie din catul ala sec si ne stiitori de realitate ca si incultu ala care a propus sens unic pe DN1 , pe astia ia votat lumea , nu sant asa destept dar ma bucur cand vad prosti mai mari ca mine , imi creste inima in mine , sa dea D-ul sa nu ma inbolnavesc de inima , ca-ci deocamdata stau fff bine din punct de vedere al inimi ,a tensiuni si al compozitiei chimice a sangelui . Mai mi se urca un pic tensiunea acolo13 cind ai aud ce le debiteaza bostanu , DN1 sans unic , si multe alte aberati inutile , si cu taxa asta in funtie de cm , puteau sa o faca mai mica mult si la ori ce vanzare cumparare si se adunau mai multi bani , zic si eu ca acolo un 10 euro era nai acceptabil pentru toti . Ei nu vor un venit mic si permanent , vor acum totu , pe urma vor inventa alte taxe , pana la urma va exploda mamaliga iara cu tot aparatu lor politionesc , sa nu uitam 89 de ce a esit lumea in strada santem mai rau ca atunci . Examenul pentru permisul auto si moto se modifica.

http://www.masini.ro/stiri/noutati-auto/examenul-pentru-permisul-auto-si-moto-se-modifica/20312/?utm_campaign=NLMasini&utm_medium=newsletter&utm_source=NL21.03.2013&utm_content=articol1 aberatii ...dupa ce ca e pamantul plin de "conducatori auto" care habar nu au mai vin si cu idei din astea de simplificare a lui .. credeam si eu ca vin cu niste faze mai constructive ..gen poligon ... examen de noapte Aveti idee programarea pt. traseu in cazul celor care vor sa devina soferi "profesionisti" la cat timp dupa examenul teoretic este normal(si de bun simt) sa se faca?
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum