Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Solicit sprijin -achizitie Oltcit

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Am nevoie de sprijinul vostru, dragi pasionati de Oltcit; mai exact,
intentionez sa cumpar un Oltcit care a aparut pe Autovit http://www.autovit.ro/#autoturisme/oltcit/ ; masina este in Gherla, jud Cluj. As avea nevoie ca unul dintre voi care locuieste in Gherla sau f aproape, sa dea o fuga sa vada masina cum se prezinta in realitate si sa imi dea mai multe informatii "calde".
Eu sunt din Bucuresti, iar drumul pana la Gherla nu este tocmai ieftin si comod. Ce ziceti?! Ma poate ajuta cineva!? Suna-l pe om si ''descifreaza-l'' din cuvinte. Intreaba daca are rugina pe la lonjeroane, praguri...si in functie de ce zice si de cum iti vorbeste, iei o decizie sincer chiar arata bine din poze ... cu toate ca omul desi a avut grija de ea ...nu prea le are cu oltcitul ...oltcit special ...cand defapt este un TRS ... pana la urma merita un drum totusi la cum arata din poze ... ocazie cu care poti sa o si iei eu unul, iti spun ca masina este in stare impecabila spre noua la cum arata, deci merita toti banii
au fost foarte rare oltcit-urile cu scaune si banchete ca ala
ar fii pacat sa ajunga la remat, desii, din ce am vazut eu, oltcit-urile astea intretinute se dau foarte repede
lancer, omul poate s-o fii referit ca e special fata de alte oltcit-uri, poate o fii vazut numai cazane la viata lui
pana si pe haion scrie club 12 trs, nu cred c-o fii atat de chior cristii ... mai uita-te o data ...scrie aceiasi aberatie pana si la caroserie ...scrie special cu S mare si apoi descrierea facuta ori ca pentru necunoscatori ori ca e el necunoscator ... dar intram in polemici si nu are rost ca mod de exprimare ... partea naspa e cu timbru asta de l-au bagat acuma ... sa dai 1000 de euro pe masina si inca 3000 si pe taxa ...cam aiurea Lorin, Alex Pap este de prin zonă.
La cum arată în poze și dacă ești hotărât, merită un drum cu banii în buzunar și dacă îți place o iei și gata.
Cât o să coste un bilet de tren? PĂĂĂĂĂĂ !!!!

DEȘTEPTAREA !!!!

Lorine, te înțeleg că ai un fix cu Specialu' ăla din care mai am și eu acum bucăți prin curte, da' ăla e TRS toată ziua !!!

Speciale, dacă nu-l iei pe ăla de la Focșani, să-ți cam pui pofta-n cui.

În rest... nu există topic să nu-l spurce cretinoidu'. e un special in parcare in craiova aici....gata gata sa fie cumparata. mai e si un axel la o aruncatura de bat de el :d...acum cine vrea sa se duca sa recupereze niste masinute poate ii dau indicatiile Stiu ca nu e Special... L-as fi recunoscut dintr-o mie...ii cunosc fiecare surubel...
Ma ingrijoreaza taxa de inmatriculare, nr minusculi de mecanici si piesele ff rare...
Pe de alta parte mi-ar face o maxima placere ca peste cativa ani sa am pot lauda ca am un Oltcit in garaj si sa pot participa la o expozitie auto
Nu stiu inca ce decizie sa iau; ma atrage f mult masina asta, e masina copilaririei mele si sunet f atasat emotional de marca asta. Dacă o iei așa... nu mai faci plăcintă.
Bre, vrei sau nu vrei mașina?
De acum mașina asta, chiar dacă unii zâmbezc, o să fie de colecție.
Cineva a dat 1500 de euro pe una, acum câteva zile.

"Pe de alta parte mi-ar face o maxima placere ca peste cativa ani sa am pot lauda ca am un Oltcit in garaj si sa pot participa la o expozitie auto"

Chestia asta costă. Poate îl ține buzunarul și nu știm noi.
Poate nu și o să o simtă el

Vrei Oltcit original? Sau îmi pregătești un tichet din noul program rabla și ți-l dau pe-al meu? Am primit de la lorin un mesaj.Eu sunt dispus sa fac o "deplasare" daca vrea sa vina sa vada/cumpere masina si pot oferi un sfat/parere sau ce-o mai trebui daca o fi nevoie. lorin, ai mai achizitionat pana la urma acel oltcit? de ce esti asa curios?
vrei sa il cumperi si pe acesta? Nu ma! Pe asta il cumpar eu.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum