Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Citate celebre

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
aici puteti posta citate celebre care va plac , eventual si originea .
dau eu startul cu unul dintr-un film care l-am vazut azi dimineata : People vs larry flint

Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks. If you're going to do something wrong, do it right.
În teorie, nu e nici o diferență între teorie și practică. Dar în practică, există.
Când ești mort, nu știi că ești mort. E greu doar pentru ceilalți… La fel și când ești prost. - Philippe Geluck.
Vom sta toți lîngă foc și deodată, se strigă: "Ia uitați bă, că vine Oltcitul!!! "
There's no Santa. It was your parents.
Romînia e o țară superbă. Păcat că e locuită.
ce este un străin ?
cineva în care nu poți avea încredere decât după ce te convingi că nu-ți vrea răul "Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." I touched her hand, her hand touched her boob. By the transitive property, I touched her boob! Algebra's awesome! Si deci iaca asa avem celebre tate cretinitatile desprinse din toate dubioseniile de filme vrei sa scrii ceva la obiect , esti liber.
daca nu , eu unul nu te retin pe aici , cine stie poate ai treaba ....

on topic :

We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing. Orice pasare pe limba ei piere. You talk to God, you're religious; God talks to you, you're psychotic. One of the secrets of life is that all that is really worth the doing is what we do for others.
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Cafenea Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum