Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Intalnire OLTCIT
Pagina 1, 2  Următoare

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Deschid acest topic in seperanta ca ne vom aduna si noi macar 10 posesori de Oltcit sa facem si noi o intalnire cum a fost cea din 2010 din Bucuresti( nu ne putem compara cu ce fac cei de la Dacia in Brasov)
Locul de intalnire propun sa fie in judetul unde se vor inscrie cei mai multi posesori.

PS. Nu imi fac prea mari sperante ca se va face acesta intalnire, dar macar am incercat Eu ma bag in prahova cu un oltcit(nu al meu din pacate...) Ma bag si eu Si eu E bun, suntem deja 4 Topicul de care zici, nu are nici o legatura cu acesta. Acela e pentru fosti posesori de Oltcit. Ma bag Egalitate intre Bucuresti si Prahova 2-2 Si eu vin, nu conteaza unde va fi Venim,domnilor,venim!!
Eu propun Craiova. Nu cred ca o sa se inghesuie prea multi pentru Craiova.
Pana acum s-au anuntat urmatorii:
1. George Hermenean
2. iulicuta2000
3. rabbitdani
4. Dumitru Cristian
5. jimmy92
6. AwM
7. Marius Stefanescu, din Ploiesti (de pe grupul Oltcit de pe fb https://www.facebook.com/groups/157765687616830/ )

Pana acum sunt 4 posesori din Prahova.
deceneu32 a scris:Venim,domnilor,venim!!
Eu propun Craiova.

Si eu la fel, desi pot sa propun Gorj dar cunosc multi cu oltcit-uri din Craiova care nu prea stau ei pe internet dar ii pot convinge sa vina Dintre cei care s-au anuntat ca participa la intalnire, in ce weekend din august(duminica cred ca ar fi mai ok) ati putea sa veniti? Locatia ramane Ploiesti, ca de acolo sunt mai multi inscrisi? Salut!

Apreciez initiativa si daca se hotaraste lumea vin si eu. Nici o propunere cu privire la data? 2222222222222229 august?
iulicuta2000 a scris:2222222222222229 august?

Sa inteleg ca esti pentru ultimele weekend-uri din august, 22 si 29
George Hermenean a scris:
PS. Nu imi fac prea mari sperante ca se va face acesta intalnire, dar macar am incercat

Se pare ca am ajuns la aceasta concluzie trist dar adevarat.
Macar am reusit o mini intalnire, posesorul nu e membru pe forum.
https://www.facebook.com/groups/157765687616830/ e grupul Oltcit Romania, daca nu merge dati add...
George Hermenean a scris:
Macar am reusit o mini intalnire...

A trecut luna august Pai daca nimeni nu scrie nimic legat de data cand ar putea sa vina, imi e greu sa cred ca se va face ceva. Eu am spus, daca e sa fie la Craiova, eu vin dar nu sa ma duc la mama dracu ca sa vad niste oltcit-uri 2-3 ore si sa ma intorc acasa
Asa le vad si la Craiova si suntem ceva oameni bine ca vrei sa vina altii de la mama dracului, sa vada niste oltcituri 2-3ore, si sa plece acasa dupa aia.

In ideea asta, mai bine s-ar face intalnirea direct la tine pe strada.
adrian_paul a scris:In ideea asta, mai bine s-ar face intalnirea direct la tine pe strada.
........ sau fiecare la el acasa. Poi cum sa nu, la cate oltcituri am, le asez unul langa altul si gata, intalnire oltcit ce sa mai :lol: :lol: :lol: :lol: Eu sunt ok cu ultimele weekenduri din august 22-29, sunt ok si cu ploiesti desigur, pot merge si mai departe, scuze ca nu am scris aici dar urmaresc cu interes topicul , deci cauza nu este pierduta cu alte cuvinte,cine nu vine sa se abtina de la comentarii O sa mai vina si un prieten din Brasov care e proaspat posesor de Oltcit.
Poate o sa iasa ceva... La Ploiești vin și eu.
Plumber a scris:La Ploiești vin și eu.

Daca nu plec pe nicaiereaaa vin si eu ori pe 22 ori pe 29 in functie de cum decide majoritatea. Si eu as merge mai mult spre 29. Sa se stabileasca o data exacta , ca sa stiu cand sa imi iau liber de la munca,ca si pe 22 si pe 29 sunt la munca Aș vrea să vin și eu, oriunde ar fi.
Sunt oltean de București,
Așa că vin și la Ploiești.
Uite că are și rimă :lol:
Data nu contează, la mine poate apărea o chestie dintr-o secundă în alta, deci oricând e bine :lol:
Bine, mai întâi trebuie să fac rost de conducta de frână :( Atunci ramane ultimul weekend din august. Nu ar fi mai bine sa alegem duminica ziua in care are loc intalnirea?
George Hermenean a scris:Nu ar fi mai bine sa alegem duminica ziua in care are loc intalnirea?

Azi e miercuri. Mai sunt 3 zile pana duminica! Avand in vedere ca nu mai scris nimeni pe aici si peste o luna ar trebui sa aiba loc intalnirea, propun sa facem o noua lista.
1. George Hermenean iar liste... UP Și tocma a plecat nAtașa, poate mă enervez și-i fac ITP-ul la hîrb.

Dacă aș ști că-l prind pe cretinel și să-i ghigosăsc o înfundeală așa cum știu io, serios de n-aș veni și io la Craiova. La ploiesti o sa fie Vin si eu in Ploiesti, care este data finala? Sa fie sambata 28 august?!?!?! 28 august e vineri . Ramane pe 29, ma bag si eu !
Zephirus a scris:Și tocma a plecat nAtașa, poate mă enervez și-i fac ITP-ul la hîrb.

Dacă aș ști că-l prind pe cretinel și să-i ghigosăsc o înfundeală așa cum știu io, serios de n-aș veni și io la Craiova.

vezi sa nu te prinda el pe tine ca te cretineste de nu te vezi
din moldovean d-al lu putin te face oltean, una cu prazu lu nea marin miliardar La Ploiesti....unde,in fata primariei? Ca ideie,n-ar fi mai bine la Cheia,sau Vama Veche,sau la Vulcanii noroiosi ( Breca), sau la barajul Siriu.......sunt atitea zone unde se pot si distra oamenii,sunt si locuri de parcare,eventual ptr.chemping,gratare,etc.O reuniune de doua-trei zile,cred eu c-ar fi mai placuta decit o intilnire scurta, intr-un loc aglomerat.Este doar o parere,nu doresc sa deranjez pe careva,distractie placuta. timpul pentru nationala a trecut,acum e doar o intanlire pe timp de zi,scurt si la obiect ca sa zic asa,vedem unde ne bagam sa ne adapostim de soare...
ca punct de intanlire o parcare undeva,fie metro,fie carrefour...vedem noi
iulicuta2000 a scris:timpul pentru nationala a trecut,acum e doar o intanlire pe timp de zi,scurt si la obiect ca sa zic asa,vedem unde ne bagam sa ne adapostim de soare...
ca punct de intanlire o parcare undeva,fie metro,fie carrefour...vedem noi

Atunci ne intalnim la metro sau la carrefour ca am vazut ca sunt una langa alta AMR 14 zile OK, vin si eu! Sunt sanse sa fim peste 10 Oltcituri
Acum sa vad de unde fac rost de bani de ITP si benzina , dar se rezolva Te duci si tu cu sorcova mai inainte de termen )
In alta ordine de ide,daca se aduna lume din mai multe colturi ale tarii,daca cineva mai are nevoie de ceva piese sa anunte dinainte ce si cum i-ar trebui caci poate gaseste la cineva care vine la intanlire
Vremea s-ar putea sa tina cu noi,sau cel putin asa arata prognoza meteo de la windows...
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum