Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

posesori Oltcit in Berceni

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
fac si eu un apel la posesorii oltcit din Berceni, daca ma poate ajuta careva cu un loc de parcare in berceni. povestea este scurta, anume, voi locui in berceni pt un timp, relativ scurt, si in fata blocului cu pricina nu sint locuri de parcare. am nevoie sa ma gazduiasca cineva in fata blocului lui sau a curti lui cu oltcitul meu, chiar daca respectivul se afla chiar si la 2-3 statii departare de mine. multumesc anticipat! Da...trotuaru' nu e bun? pai de trotuar vorbeam ca nu am loc, si alea sint pindite si rezervate. nici nu am indraznit sa visez la un loc de parcare intr-o parcare amenajata! vecinii astia pe aici sint camdezechilibrati pe aici si isi fac tot felul de sicane unii altora cind isi ocupa reciproc locurile de pe trotuar! E domeniu public totusi...prinzi un loc pe trotuar si aia e. Si te alegi cu masina zgariata, lovita etc. Si muti masina..si vezi cine parcheaza in loc..si i-o faci si tu la fel, basca ii mai schilodesti si o mana, vreun picior ceva...detalii din astea
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Diverse Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum