Pagina de start
www.oltcit.ro (Oltcit, Dacia, ARO)

Întrebări frecvente   Căutare   Membri   Grupuri   Înregistrare 
 Regulament   Profil   Mesaje private   Autentificare 

Carburator

Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Salut tuturor ! Are cineva de vinzare un carburator pentru TRS nou cu toate sigiliile intacte? +1! Are un amic de-al meu,dar nu este nou.Are progresiunea si treapta II sigilate !Alte sigilii nu mai are Carburatorul arata foarte bine raspunde la reglaje,este pe motor.
O sa-l intreb cati bani vrea pe el daca va intereseaza ! Ma interesează dacă este așa. As vrea să știu cât vrea pe el. Mulțumesc!# Din pacate nu am rezolvat nimic.Amicul meu nu vrea sa vanda nimic ! Daca te ajuta cu ceva am cateva solexuri folosite ,insa trebuiesc bibilite putin M-ar interesa in principiu dacă se mai poate scoate ceva din vreunul. Sunt de 1,1,presupun. Altfel ar fi chiar rarități. Porcăria e ca eu nu prea am piese pentru ele dar probabil ca l-aș putea combina cu ce mai găsesc bun la al meu. Cat vrei pe unul? Mulțumesc? Am mai multe de 1.1 si unul de 1.3,si nu vad de ce nu s-ar mai scoate ceva dintr-unul...
https://www.facebook.com/groups/157765687616830/permalink/1377586248968095/ Nu am cont de facebook. Cum mergea ultima data cel pentru 1,3(pentru ca am TRS)? Ce ma sfătuiești sa iau ca să-mi fac treaba si cat m-ar costa?
Mulțumesc! Sincer nu stiu cum mergea fiecare carburator pe care il am prin "ograda" de asta am si spus ca trebuie bibilit,in primul rand pentru ca de cativa ani stau pe un raft si s-au cam prafuit...
120 de lei ar fi unul.
Insa de sfatuit , nu pot sa te sfatuiesc sa faci in vreun fel anume,faci cum vrei tu S-a rezolvat. Se poate închide. Mulțumesc!
Format forum: Optimizat | LentAfișează mesajele:   
Crează un topic nou, separat de acest topic   Răspunde la mesajele din acest topic    Pagina de start -> Vanzari, Cumparari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
Nu poți crea un topic nou în acest forum
Nu poți răspunde în mesajele din acest forum
Nu poți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu poți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu poți vota în chestionarele din acest forum